Ридванская Ірина Василівна

Стоматолог-терапевт, ортопед
Консультація бесплатно
Лікар Ридванская Ірина Василівна надає різні стоматологічні послуги. Спеціалізується в напрямках терапевтична і ортопедична стоматологія. Надає допомогу при гострого болю. Здійснює лікування, в тому числі хірургічне, і пломбування зубів. Виконує реставрацію зруйнованих зубів. Проводить знімне протезування за допомогою коронок з усіх видів матеріалів, а також незнімне протезування будь-якої складності. Регулярно підвищує свою кваліфікацію.

Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149

Роман
30 квітня '17р.
Всегда боялась ходить к стоматологу. Только в кабинете у Ирины Васильевны я расслабляюсь. Она лечит быстро, не больно и главное качественно. Сейчас ставила она мне коронку на зуб. От результатов ее трудов я в восторге!
Лида
20 квітня '17р.
Мне нравится в докторе Рыдванской, что работу она свою делает с полной самоотдачей и старается сохранить даже самый безнадежный зуб. Ирина Васильевна только закончила работу по установку коронки на зуб от которого оставался один корень. Она настоящий профессионал, каких поискать нужно.
Антон
С Ириной Васильевной приятно общаться, а ее услуги практически безупречны по качеству. У Рыдванской я уже почти два с половиной года. Если у нее, например, пломбу ставлю, то это уже навсегда. Она только крутые материалы использует в работе.

• 2001 р. – закінчила Український державний університет імені О. О. Богомольця;
  • Спеціалізація з терапевтичної соматології на базі Національної медичної академії
  • післядипломної освіти імені П. Л. Шупика при Міністерстві охорони здоров'я України.

• 2008 р. — Стоматологічний науково-клінічний центр "Стаміл". Відновлення контактного пункту;
  • 2008 р. — Стоматологічний науково-клінічний центр "Стаміл". Сучасні концепції стоматології. Лектор: Доктор Йорг Вайнер (Німеччина);
  • 2008 р. — Стоматологічний науково-клінічний центр "Стаміл". Адгезивні мости;
  • 2009 — 3M ESPE. Безметалове мікропротезування : Надійно. Функціонально. Естетично. Лектор : Ел Ванінг (Німеччина);
  • 2010 — Global Dental Congress Dent Life. Учасник Всеукраїнського Конгресу «Дент Лайф»
  • 2010 р.- Інститут Естетичної Стоматології. Сучасний протокол комплексної естетичної реабілітації в ортопедичній стоматології;
  • 2010 р.- Dentline Training Center. Ендодонтія за правилами;
  • 2010 р. — U-Impl Educational Centre. Basic Theoretical Course for Implantology;
  • 2012 р.- Навчальний центр "Білий Град". Досконалість, втілена в кераміці;
  • 2012 р.- Навчальний центр "Білий Град". Сучасна ендодонтія;
  • 2013 р.- Навчальний центр "Дент лайн". Мистецтво керамічної реставрації. Лектор: Доктор: Галіп Гюрель;
  • 2014 р.- Навчальний центр "Білий Гра". Пряма реставрація проти непрямої;
  • 2014 р.- DENTSPLY International Company. Використання інноваційних технік при проходженні та обтурації кореневих каналів.