Рубінов Адгам

Стоматолог
Консультація бесплатно
Лікар-стоматолог надає комплекс послуг з лікування і профілактики хвороб парадонта. Проводить консультативні прийоми і огляди, лікує каріозні поразки різній стадії. Також призначає терапію при запальних і інфекційних недугах зубів і ясен. Виконує художню реставрацію зубів, встановлює знімні і незнімні протези.

Карина
Специалист понравился, хороший. Лечилась у него, теперь вот думаю пора бы на профилактический осмотр сходить - и тоже к нему
Нионила
26 травня '16р.
Одно удовольствие приходить на приём! Все аккуратно и качественно.
Ожелевська Тетяна
Больше 10 лет консультируюсь у Адгама Вахабовича. Врач от Бога!!! Живу на другом конце города и добираться до стоматологии, где он работает, очень сложно, особенно во время войны. Несколько раз пыталась лечиться у стоматологов поближе, но потом очень об этом жалела. Адгам Вахабович - отличный специалист! Все, что бы он ни делал (пломбирование или протезирование), - всё высшего качества!

• 2005 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2007 р. — Інтернатура.

• 2007 р. — "Анестезія в стоматології, аспекти застосування. Хімічні і фармакологічні аспекти", СНЦ "Фенестра";
  • 2009 р. — "Естетична реставрація зубів", СНЦ "Фенестра";
  • 2010 р. — "Анатомічна ендодонтія - новітня концепція компанії Ультрадент", ООК "Ультрадент".
  • 2012 р. — "Ортоградна ревізія кореневих каналів", учбовий центр Dentline.