Лікування неврозів в Одесі

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти
Знайдено 7 клінік

Сб Нед Цілодобово
Максим
Я очень благодарен клинике Карат за то, что в сравнительно короткий срок смог взять себя в руки и отказаться от сигарет. В последнее время начала мучить одышка и боль в груди. Поэтому отказ от курения был мне необходим как никогда. Без помощи врачей я вряд ли бы справился.
Наталия
Не знала, что гипноз помогает в борьбе с ожирением. Испытала на себе, оказалось это неплохой метод борьбы с лишним весом. Советую клинику Карат, где работают опытные специалисты, знающие свое дело.
Настя
После нескольких скандалов на работе у меня началась бессонница. Что я только не делала, начиная от успокоительных чаев и заканчивая медитацией. Ничего не помогало. Не знаю, сколько бы длилось это состояние, если бы я не попала на прием в Карат. Сейчас я сплю как младенец!
Петр
Когда сын связался с сомнительной компанией мы узнали, что он начал употреблять наркотики. Мы делали все возможное, чтобы оградить его от этого. Но он убегал из дому. Друг посоветовал отвезти Диму в клинику Карат. И действительно в этой клинике врачи творят чудеса. Прошел год с момента окончания лечения. Сейчас Дима совершенно другой человек.
8,2
Одеса вул. Бугаївська 35, оф 602
р.Хаджибейский
Центр Практичної Психотерапії "КАРАТ" проводить лікування пацієнтів, які потребують психокорекції та терапії. Прийом веде кваліфікований фахівець, що застосовує інноваційні методи лікування.
Працює з
Вт: 09:00-20:00 Пт: 09:00-20:00
6,2
Одеса пров. Шампанський, 9
р.Приморский
Кабінет психолога, сертифікованого гештальт-терапевта Вікторії Капітоненко надає кваліфіковану допомогу людям, які мають різні психологічні проблеми: депресії, субдепрессії, низьку самооцінку, відсутність віри в свої сили, які страждають від підвищеної тривожності і фобій.
5,2
Одеса вул. Каштанова, 1
р.Киевский
Клініка "Грост" — це спеціалізований наркологічний центр, в якому надається допомога пацієнтам, що страждають від залежностей і різних розладів. Приймають лікарі: Павленко Тимофей Викторович, Роша Василий Васильевич
5,2
Одеса вул. Генуезька, 24 Б (пов. 4, каб. 414)
р.Приморский
Медичний центр "Ноу Хау Мед" — проводять боротьбу із зайвою вагою людини і займаються нівеляції його наслідків.
Одеса вул. Шишкіна, 19 А
р.Киевский
Приватна психіатрична клініка почав функціонувати в 2007 році як психіатрична клініка приватного характеру, а згодом стало надавати комплексну діагностичну та лікувальну допомогу.
Одеса вул. Академіка Сахарова, 1 Б
р.Пересыпский
Семенищ Андрій Вікторович - психіатр, нарколог, лікар вищої категорії. Досвід роботи в галузі психіатрії та наркології - 21 рік. За цей час допоміг безлічі пацієнтів позбутися алкогольної, нікотинової та інших залежностей.
4,5
Одеса вул. Говорова, 10 Д
р.Приморский
Психолог Антоніна Карагіаур надає широкий спектр психологічних послуг для різних вікових груп. У своїй роботі застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта і орієнтується строго на запити пацієнтів.