Резніченко Дмитро Віталійович

Стоматолог-хірург, Щелепно-лицьовий хірург
Стоматолог-хірург, щелепно-лицьовий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед, естетичний дантист. Спеціалізується на проведенні щелепно-лицьових хірургічних втручань. Має значний практичний досвід роботи, в тому числі за кордоном. Займається видаленням зубів, реставрацією ушкоджених тканин, протезуванням будь-якої складності, імплантацією імплантів, усуненням гострих запальних процесів у ротовій порожнині. Доктор Резниченко постійно удосконалює свої навички і знання.

Ренат
Лечил у Резниченко сложный зуб - сам зуб почти развалился, корень сидел глубоко. Вобщем, намучался, пока не нашел хорошего стоматолога. Результатом лечения я очень доволен.

• 2011 р. — Київський Національний Університет ім. О.О.Богомольця за фахом «Стоматологія»;
  • 2013 р. — Інтернатура за фахом Загальна Стоматологія. Отримав Сертифікат фахівця з Хірургії.

• 6 міжнародний майстер клас «Відкрита або закрита ринопластика. Що краще?», Одеса;
  • 6 східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації, Львів;
  • Planmeca ProMax 3d. Рентгенодіагностика в стоматології, Київ;
  • Використання базальних імплантатів для лікування дефектів носа і орбіти. Методика установки імплантатів у вилицювату кістку, Київ;
  • Програма по лікуванню дітей з вродженими вадами розвитку щелепної лицьової області Asistente progetto MELLO, м. Брешиа, Італія;
  • 1 міжнародний симпозіум квінтесенція «Пародонтологія і Відновна пластика», Київ;
  • Основи дентальної імплантації, Київ;
  • Дентальна імплантація — базовий курс, Київ;
  • Синус-ліфтінг від "А" до "Я". Практичний курс, Київ;
  • Основи хірургічної стоматології. Практичний курс, Київ;
  • Імплантація і кісткова пластика, Київ.

• Учасник Асоціації імплантологів України.

Стоматолог-хірург, щелепно-лицьовий хірург надає послуги:

• оперативне лікування захворювань зубів і ясен;
  • планова і ургентна хірургія;
  • протезування;
  • імплантація;
  • естетична стоматологія.

Стоматолог-хірург, щелепно-лицьовий хірург займається лікуванням захворювань

• адентія;
  • гінгівіт;
  • карієс;
  • кіста;
  • пародонтоз;
  • ретиніровані зуби;
  • аномалії формування зубів.