Бурий Юрій Васильович

Стоматолог-ортопед
Главный врач
Лікар вищої категорії
Консультація бесплатно
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії. Надає послуги з відновлення зубного ряду, в своїй роботі використовує тільки сучасні методики, ставить коронки, вініри. Закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Євгена Сверстюка, 3 Г м.Лівобережна25м.Дарниця1729

Лидия
ЛУЧШИЙ! Делает Красиво и качественно, устанавливала виниры у Юрия Васильевича! Отличный специалист!
Очень хороший доктор! Рекомендую! была несколько раз , хочу привести мужа и детей !
Жанна
Безболезненное и качественное лечение. Рекомендую.
Уже 3 раза была на приеме у Юрия Васильевича. Очень опытный врач, профессионал своего дела. Зубы лечит безболезненно.

• 1999 р. — Київський медичний університет Української асоціації народної медицини;
  • 2001 р. — Київська Медична Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• 2003 р. — Навчальний курс «Місцева анестезія» в Університеті Південної Каліфорнії;
  • 2005 р. — участь у Міжнародній стоматологічній конференції «Ендодонтія. Пародонтологія. Ортопедія»;
  • 2006 р. — навчальні курси «Вініри від А до Я», «Відбілювання в стоматології»;
  • 2008 р. — Навчальні курси: ANKYLOS «Хірургічні та ортопедичні протоколи», «Робота з системою імплантатів ANKYLOS. Концепція та клінічне використання». Навчальний курс «Відновлення контактної точки»;
  • 2010 р. — Курс по навчанню невідкладної медичної допомоги. Прийшов навчальний курс«Обтурація кореневих каналів»";
  • 2012 р. — участь у П'ятому Українському міжнародному конгресі «Стоматологічна імплантація. Остеоінтеграція»;
  • 2012 р. — Українська військово-медична академія отримав спеціалізацію «Загальна стоматологія»;
  • 2013 р. — Учасник семінару «Успішне протезування на імплантах». Учасник п'ятого імплантологічного конгресу. Навчальні курси «Протезування на імплантах». Учасник тренінг-семінару «Первинна консультація». Учасник семінару «Невідкладна допомога при соматичній патології в практиці стоматолога». Пройшов курс «Естетика - шлях до успіху. Протезування повними коронками». Прийняв участь в семінарі «MAN vs MACHINE»;
  • 2014 р. — Участь у семінарі з практичного застосування системи-імплантів Bicon в ортопедії (Дніпропетровськ); Frankfurt University Protocops of Implant Prosthodontics: fusion of current technologies and decades of experience (Moscow); Surgical and Prosthetic Principles Course (Boston, USA); тренінг по продуктам для стоматології від Sirona Dental Academy;
  • 2015 р. — пройшов тренінг по керамічним вінірам «MicroVision Anteriors: Ceramic Veneers»;
  • 2016 р. — Bonded restorations in the anterior dentition;
  • 2017 р. — Синус ліфтинг, Samuel Lee, USA, DentLine, Київ.

Лікар-стоматолог надає послуги

• протезування на імплантатах;