Пилипчук Наталія Олександрівна

Подолог
Доктор займається лікуванням врослого нігтя, виконує апаратний медичного педикюр, в тому числі для діабетиків, усунення мозолів, натоптишів, п'яткових тріщин.

Діана
Була на консультації у подолога Наталії Олександрівни на Голосіїво. Приємні враження, ціна адекватна.
Татьяна Ивановна
Подолог Наталья Александровна помогла решить проблему вросшего ногтя у сына. Из-за постоянной нагрузки на стопы, занятий спортом, ногти врастают до болезненного состояния. Наталья Александровна предложила установить специальную систему на вросшие ногти. Процедура прошла практически безболезненно, и сын сразу почувствовал облегчение. Носить надо будет долго, но пластины совершенно не мешают. Благодарим за помощь и доброе человеческое отношение!
Евгений
Был в Сенсави на Демеевской у подолога Натальи, с вросшим ногтем. Поставили скобу, лечение успешное, мне подошел этот метод. Врач внимательная и доброжелательная. Визитом доволен
Уже не пам'ятаю скільки часу, я страждаю пяточними тріщинами. Інколи доходило до того, що я взагалі не могла стати на стопу, таким нестерпним був біль. Що я тільки не застосовувала, все було даремно. Я вирішила знайти кваліфікованого спеціаліста. За рекомендацією подруги, яка страждає схожою проблемою, я звернулася до Наталі Олександрівни. Після призначеного нею лікування, все зняло як рукою. Дуже вдячна за допомогу!

• 2016 р.- Курси за програмою «Апаратний медичний педикюр»
  • 2017 р.- Курс «Сучасні методи корекції врослого нігтя»
  • 2017 р.- Курс «Протезування нігтьової пластини»
  • 2019 р.- Курс "Основи медичних знань"
  • 2019 р.-Курс «Основи дерматології в подології»