Печиборщ Александр Вячеславович

Нейрохирург
Лікар спеціалізується на діагностиці та оперативному лікуванні патологій центральної та периферичної нервової системи. Приймає пацієнтів з грижами міжхребцевих дисків, спондилоартритами, складними вертеброгенними больовими синдромами. Також лікує пухлини хребта, наслідки травмування хребта та спинного мозку. Для уточнення діагнозу призначає МРТ, КТ та лабораторні аналізи.

Ганна
У мого батька дуже сильно боліла спина. ми прийшли на прийом до цього лікаря. Він оглянув батька, призначив КТ. Після отримання результатів, лікар, діагностував міжхребцеві грижі. Запропонував лікування. Зараз батькові значно краще.
Дуже хороший хірург. Відповідально ставиться до здоров'я свої пацієнтів. Була у нього на прийомі, лікар настільки зацікавлений у точній діагностиці патології, що мало не сам поводив мене по всіх обстеженнях. Дуже хороший та відповідальний спеціаліст!
Ирахниел
Лучший лекарь
Лучший доктор по спине, а я мучаюсь с ней уже давно!
Лучший специалист в Украине! Порядочно относится к пациентам ,человек с большой буквы. Огромное спасибо за человеческий подход!
Дмитрий
Хороший врач что сказать
Алекс
Лучший специалист в Украине!

• 1995 р. закінчив університет.

• Course for professionals in Spine Surgery "TESSIS".
  • Regional Neurosurgery School "Acute Spinal Cord Injury: tactical Approaches to neuroprotection".
  • Міжрегіональної конференції "Хірургія хребта сьогодні".
  • Конференція "Total joint replacements of hip and shoulder with live surgeres".
  • Науково-практична конференція "Школа тромбопрофілактики".
  • Симпозіум "Профілактика ускладнень в післяопераційному періоді".
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю "Особливості терапії больового синдрому при захворюваннях кістково-м'язової системи в людей різного віку".
  • Сadaver workshop "Fundamentals of minimally invasive spine surgery and balloon kyphoplasty".
  • Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Церебральна недостатність: морфогенез, нейропротекція та інтенсивна терапія".
  • Майстер-класі "Пункційна вертебропластика, нові можливості та перспективи".
  • Семінар "Сучасний стан діагностики та лікування нейроендокринних пухлин".
  • Конференція "Актуальні питання артроскопії, хірургії суглобів та спортивної травми".
  • Конференція з проблем ендопротезування суглобів "Квітневі тези".
  • Участь у 8 та 10 міжнародному симпозіумі "Minimal invasive and instrumented surgery of the spine".
  • Семінар "Можливості сучасного нейрохірургічного лікування аневризм головного мозку".
  • Пройшов тематичне удосконалення "Особливості клініки, діагностики".