Парфа Катерина Петрівна

Отоларинголог
Доктор Парфа Катерина Петрівна спеціалізується на лікуванні захворювань вуха, горла, носа, мигдалин і бронх у дітей. Лікує пошкодження профільних органів, проводить видалення сторонніх предметів, займається дослідженням інфекційних хвороб дихальних шляхів дитини. Проводить плановий огляд дітей з метою профілактики захворювань ЛОР-органів, робить промивання пазух носа і лакун піднебінних мигдалин, видаляє сірчані пробки, займається інгаляційної терапією.

Знаем Екатерину Петровну уже 2 года, очень раді, что теперь к ней можно попасть в Амеду. Самый лучший лор. без преувеличений. Я полностью ей доверяю здороаье монго ребенка.
Лидия
Очень хочу порекомендовать и выразить огромную благодарность врачу Парфило Екатерине Петровне. Спасибо Вам огромное! Вы лучший доктор, профессионал своего дела. Внимательная, отзывчивая, чуткая. Врач от Бога. Всегда был оказал квалифицированный, грамотный и правильный подход в лечении. Расскажет, предупредит, посоветует. Рекомендую посетителям клиники Ameda обращаться именно к Екатерине Петровне. Спасибо Вам огромное за Ваш профессионализм. Очень Вас ценим!!!
Екатерина
Отличный врач. Хорошо находит контакт с ребенком. Довольно грамотно и доходчиво объясняет. Рекомендую.

• 1984 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця. Педіатричний факультет.

• 2014 p. — ТУ "Невідкладні стани у дітей";
  • 2014 p. — ТУ "Прикордонні стани в педіатрії та отоларингології";
  • 2015 p. — передатестаційний цикл.

Участь в асоціаціях, конференціях

• Член товариства дитячих отоларингологів;
  • 2016 р. — учасник республіканської конференції.