Папірненко Олександр Юрійович

Невролог
Лікар вищої категорії
Лікар невролог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань центральної нервової системи, периферичної нервової системи, вегетативної системи, спеціалізується на лікуванні грижі хребта, наслідків захворювань і травм нервової системи, тривожно-депресивних розладів.

Лікар мені дуже допоміг, коли зі мною трапилася біда. Зараз я почуваюся краще, але деякий час потому мені було гірше. Лише тривале лікування та турбота лікаря допомогли мені одужати.
Очень благодарна Александру Юрьевичу зв лечение и результаты после! чувствуется что доктор не просто профессионал, а эксперт! даже без мрт назвал все диагнозы - потом посмотрел мрт, чтобы подвтердить свои предположения! Назначил очень интересную и длительную схему лечения! результат лечения почувствовала за несколько дней, но сказал, чтобы я продолжала делать все как он расписал, чтобы закрепить результат! в восторге от этого врача! Это врач от Бога!
Світлана
26 травня '22р.
Хочу щиро подякувати лікарю вищої категорії Папірненко Олександру Юрійовичу за допомогу. Я нарешті знайшла професійного спеціаліста невропатолога. Мої найкращі рекомендації.

• 2000 р. — Донецький національний медичний університет (ДНМУ) ім. М. Горького, медичний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2001 р. — Інтернатура за спеціальністю «Неврологія» на базі неврологічного відділення міської лікарні №1 м. Макіївка, неврологічне відділення Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО) м. Донецьк;
  • 2002 р. — Спеціалізація «Рефлексотерапія» Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) П.Л. Шупика, м. Київ.

• 2001 р. — Курс з основ рефлексотерапіїї, факультет вищої освіти ДНМУ ім. М.Горького, м. Донецьк;
  • 2003 р. — ТУ (тематичне удосконалення) з неврології, факультет післядипломної освіти ДНМУ імені М. Горького при Інституті екстреної та відновлювальної хірургії (ІНВХ) ім. В.К. Гусака НАМН України, м. Донецьк;
  • 2006 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) з неврології, факультету післядипломної освіти ДНМУ ім. М. Горького при ІЕВХ ім. В.К. Гусака НАМН України, м. Донецьк;
  • 2009 р. — ТУ з неврології, факультет післядипломної освіти ДНМУ ім. М.Горького при ДОКТМО, м. Донецьк;
  • 2010 р. — ПАЦ з неврології, факультет післядипломної освіти ДНМУ ім. М.Горького при ІЕВХ ім. В.К. Гусака НАМН України, м. Донецьк;
  • 2012 р. — ТУ з неврології факультет післядипломної освіти ДНМУ ім. М. Горького при ДОКТМО, м. Донецьк.
  • 2013 р. — ТУ з неврології, факультет післядипломної освіти ДНМУ ім. М. Горького при ІЕВХ ім В.К. Гусака НАМН України, м. Донецьк.