Ніконова Ольга Олександрівна

Проктолог, Хірург
Лікар вищої категорії
Доктор Никонова Ольга Олександрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Надає послуги хірурга-проктолога, діагностує і лікує захворювань молочних залоз. Розробляє заходи профілактики профільних захворювань. Проводить лігування геморою латексними кільцями, висічення анальної тріщини, видаляє кісти молочних залоз. Член Європейської асоціації лапароскопічних хірургів.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348

Екатерина
Беременность 6мес, и все наслаждение нарушил геморрой. Шла интуитивно, после того как почитала отзывы в поиске проктолога. И ни разу не пожалела. Даже в самый болезненный момент, я звонила в день несколько раз и отвлекала вопросами Ольгу Александровну. Получив ответы и поддержку моя паника прекратилась. Убрав тромбы, был виден положительный результат. Ничего лишнего не назначали. Конечно я желаю не попадать к врачам вообще) Но если так случилось, можно смело идти к Ольге Александровне! Спасибо
Дарина Носикова
Мне поставили диагноз киста молочной железы. И ее нужно было удалить. Горький семейный опыт у меня имелся, поэтому могла без страха доверить сделать такую операцию, только опытному и высококвалифицированном специалисту. Я нашла такого хирурга в лице Ольги Александровны.Она удалила все аккуратно, без последствий. Шов остался маленький и все быстро зажило.
Ксения
Ольга Александровна, как говорят, хирург от Бога. Избавила меня за один раз от геморроя, проведя лигировние латексными кольцами. Я даже не ожидала, что такую устаревшую проблему можно устранить так быстро. Я ей искренне благодарна за профессионализм и возвращение меня к привычному образу жизни.
Олена
Дуже гарний лікар. Дякую
ирина
Очень боялась идти на прием. Очень рада, что попала имено к Ольге Александровне. ))). Рекомендую! И как хирурга и как проктолога
Розалия
Я хотела попасть на прием только к проктологу женщине. Ольга Александровна мне очень понравилась. Вежливая, никуда не торопится, ситуация же деликатная! Мне с ней біло очень комфортно. Рекомендую!!
Доктор очень понравилась. Внимательная, выслушала не торопясь. По счастью, особого лечения не потребовалось

• 1989 р. — Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 1993 р. – інтернатура з хірургії на базі лікарні швидкої медичної допомоги м. Донецьк;
  • 1995 р. — клінічна ординатура з хірургії в Донецькому медичному інституті.

• Семінар з хірургічного лікування ожиріння та метаболічних порушень, курси з пластичної хірургії;
  • Майстер-клас «сучасні аспекти лапароскопічної герніології та колопроктологів»;
  • 2011 р. — Міжнародна конференція "Грижі стравохідного отвору діафрагми та передньої черевної стінки, м. Москва;
  • Учасник майстер-класів з лапароскопічної герніології та колопроктології;
  • VI — VII з'їзди баріатричних хірургів України та Росії;
  • 2013 р. — Навчально-практичний семінар «Хірургічне лікування ожиріння та метаболічних порушень», м. Москва;
  • 2015 р. – учасник ХХІІІ з'їзду хірургів України, м. Київ;
  • 2016 р.- Курси відеоторакоскопії в торакальній хірургії на базі МЛ №17 м. Київ.

• Член Європейської асоціації лапароскопічних хірургів.