Молдован Христина Мікаелівна

Ендодантист
Лікар Молдован Христина Мікаелівна має другу кваліфікаційну категорію в області стоматології. Займається всіма сучасними методами лікування зубних хвороб. Практикує установку незнімних протезів, ендодонтичний прийом. Забезпечує всі етапи установки ортопедичних конструкцій. Надає послуги з області терапевтичної стоматології. Працює рука об руку з лікарем-ортопедом. Учасник авторських практичний курсів Олега Кулигіна.

Вика
Просто відмінний фахівець. Якось мені довелося потрапити до неї на прийом. Була приємно вражена кваліфікацією цього лікаря. Усміхнена, доброзичлива, саме таким хочеться бачити лікаря не залежно від спеціалізації. Рекомендую!
Ореста
Дуже хороший лікар та людина. Неодноразово консультувалася у неї. Завжди приємні враження від прийому та спеціаліста. Дуже добра та чуйна людина, професійні якості якої поза сумнівом. Неодмінно прийду повторно! Рекомендую!

• 2013 р. — стоматологічний факультет Дніпропетровський Медичний інститут традиційної та нетрадиційної медицини.

• 2014 р. — курс Віталія Богачука (Пряма реставрація. Відновлення первинного дизайну).
  • 2015 р. — навчальний клуб "Білий" (Пряма і непряма реставрація фронтальних зубів. Композит та кераміка. Філософія StyleItaliano i MicroVision).
  • 2016 р. — авторський практичний курс Олега Кулигіна (Ендодонтія 1.0).
  • 2017 р. — курс з ендодонтії Ігоря Ноенко (Інструменти з пам'яттю форми).
  • 2017 р. — офіс курс Олега Кулигіна (Оперативна Ендодонтія).
  • 2017 р. — курс Дениса Крутікова (Композитна реставрація фронтальних зубів).
  • 2018 р. — практичний курс Василя Каращука (Почни працювати у мікроскоп).
  • 2018 р. — Авторський практичний курс Олега Кулигіна "Ендодонтія 2.0".
  • 2019 р. — "Сучасні методи пломбування та інструментальної обробки кореневих каналів"- тема ендодонтичної післядипломної практики "Sheba Medical Center" Ізраїль.