Мішустін Андрій Андрійович

Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії
Лікар займається лікуванням і профілактикою захворювань ротової порожнини. Проводить професійну чистку, видаляє карієс і камені. Надає послуги з пломбування зубів, встановлює коронки. Розробляє індивідуальні схеми терапії, усуває дефекти зубного ряду.

Александр
Побольше бы таких замечательных стоматологов как Мишустин Андрей Андреевич. На консультацию попал случайно и тут на тебе, получил все зубы. Кариес лечили инвазивным способом. Конечно это длительный процесс, но оно того стоит. Впервые я доволен своими зубами. Советую к нему обращаться.
Світлана
Хочу порекомендувати Андрія Андрійовича. Дуже акуратний лікар і надзвичайно приємна людина. Робила у нього реставрацію зубів. Дуже задоволена. Вдячна за можливість впевнено усміхатися!

• 2007 р. — закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • 2009 р.— закінчив інтернатуру в НМУ ім. О.О. Богомольця.

• 2012 р. — прослухав лекцію Мауро Фрадеані "Естетична реабілітація: комплексний ортопедичний підхід"; пройшов майстер-клас Пауло Монтеіро "Фотографія в стоматології" (Португалія).
  • 2013 р. — пройшов майстер-клас Digital Smile Design, Крістіан Кочман.
  • 2014 р. — пройшов майстер клас Пауло Монтейро Style Italiano; прослухав лекцію Леонардо Бакеріні "Концепт Мірр" та Мауро Фрадеані "Концепція Мірр".
  • 2016 р. — Bonded restorations in the anterior dentition, Паскаль Монье.
  • 2017 р. — конференція "New Skin Concept", Dr. Paulo Kano.