Лисейко Назар Володимирович

Стоматолог
Лікар стоматолог. Надає широкий спектр стоматологічних послуг, займається лікуванням і протезуванням зубів, володіє методами функціональної діагностики в стоматології. Закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Альбина
Замечательный доктор и очень приятный человек! Я так боялась, так как с детства страх перед этой процедурой. Лечение зубов на высшем уровне, всегда есть вариант сохранения зуба. При невозможности доктор предлагает протез. Очень рекомендую!
Вежливый, аккуратный и внимательный врач, не хамит пациентам.
Анастасия
Приветливый, улыбчивый доктор. Очень хорошо относится к пациентам. Лечение провел очень хорошо и безболезненно. Рекомендую.

• 2003 р. — закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, стоматологічний факультет. Диплом лікаря-стоматолога-ортопеда;
  • 2004 р. — інтернатура за спеціальністю терапевтична стоматологія;
  • 2006 р. — інтернатура за спеціальністю ортопедична стоматологія;
  • 2008 р. — клінічна ординатура на кафедрі ортопедичної стоматології НМУ ім. О.О. Богомольця

• 2012 р. — учасник конференції «Стоматологічна допомога на Волині. Співпраця заради майбутнього», м. Ковель;
  • 2013 р. — учасник міжнародного семінару з функціональної діагностики в стоматології BioPak, BioResearch, м. Мілуокі, США;
  • 2014 р. — учасник міжнародного семінару з діагностики захворювань скронево-нижньощелепних суглобів «BioJVA» м. Кишинів, Молдова.

Лікар-стоматолог надає послуги

• видалення зубів;