Лозіцька Ніна Іванівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Доктор Лозіцька Ніна Іванівна, лікар вищої категорії. Спеціалізується в галузі офтальмології, займається діагностикою та лікуванням хвороб очей і біля лежачих тканин, так само під сферу діяльності лікаря підпадають захворювання рогівки, очного яблука і очного дна. Здійснює лікування, короткозорості, кон'юнктивіту, катаракти, глаукоми, дальтонізму і безлічі інших захворювань.
Лікар працює в клініках:
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)

Илона
03 квітня '17р.
Очень хороший доктор. Я очень рада, что попала на прием именно к доктору Лозицкой.
Квалифицированный специалист, которая не только прекрасно разбирается в своем деле, но и любит его. Я очень благодарна Нине Ивановне за оказанную помощь.

• 1992 р. — Київський медичний інститут за спеціальністю — лікувальна справа;
  • 1995 р. — Київський медичний інститут за спеціальністю — офтальмологія.

• 1997 р. — Курси підвищення кваліфікації Медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2002 р. — курси підвищення кваліфікації Медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2007 р. — курси підвищення кваліфікації Медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2012 р. — курси підвищення кваліфікації Медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • Курси з глаукоми, Київська академія післядипломної освіти;
  • Курси з лазерного лікування діабетичних хворих, Київська академія післядипломної освіти.

• Участь в Офтальмологічних конференціях;
  • Участь в Філатовських читаннях;
  • Участь у Азаровських читаннях.