Оспанова Ніна Петрівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Доктор Оспанова Ніна Петрівна спеціалізується на діагностиці та усуненні патологій органів зору. Проводить консультаційні прийоми з метою визначення причини порушення. Ліквідує захворювання органів зору, викликані різними збудниками. До компетенції лікаря входить усунення патологій інфекційного, дистрофічного і запального характеру. Розробляє індивідуальні схеми відновлення зору у літніх людей. Оцінює стан органів зору, підбирає окуляри. Діагностує катаракту і глаукому, вимірює внутрішньоочний тиск.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Олександр
Приємно вражений детальною діагностикою. Отримав максимум інформації від висококваліфікованого лікаря. Ніна Петрівна найкрутіший окуліст з тих, що я відвідував.
Хочу выразить огромную благодарность врачу Оспановой Н.П. за профессионализм и качественно предоставленные медицинские услуги.

• 1980 р. — Карагандський державний медичний інститут.