Линник Наталія Павлівна

Стоматолог-терапевт, хірург
Консультація бесплатно
Доктор Линник Наталія Павлівна спеціалізується на терапевтичному та хірургічному лікуванні хвороб зубів. Надає послуги професійного чищення зубів, також здійснює їх видалення. В роботі застосовує сучасні технології, включаючи лікування лазером. Компетентна в областях ендодонтії та імплантології.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224
Київ вул. Святошинська, 3 А м.Святошин103м.Житомирська224

Сын остался довольным, а как мама :-) словами не описать. Поставленные пломбы, тьфу-тьфу-тьфу стоят. Лечение проходит спокойно без слез. с улыбкой. Наталья Павловна спасибо!
Алексей
Лечусь в "Астре" давно. Для себя отмечаю очень сильный прогресс с открытием Святошино. С ходу виден серьезный уровень. Когда тебя консультирует главный врач - понимаешь, что ты - в профессиональных руках. Очень подробный и детальный рассказ о твоих проблемах. Попал на акцию бесплатного снимка. Понимаешь: сколько у тебя времени на решение того или иного случая. Верю. Доступно. Подробно. Убедительно. Удалил зуб мудрости - чтоб я так жил! Чтоб всем так удаляли! Это реальный уровень! Немного смутил суетливый ассистент: неприятно было, когда в горло тычут трубку. Но это - дело житейское. Рекомендую!
Глеб
Профессиональную чистку зубов, удаление зубного камня я доверил Линник Наталье Павловне. В профессионализме этого стоматолога я даже не сомневался. Все очень аккуратно, доступно по цене. Спасибо, что помогли решить проблему курильщика. Зубы стали белыми, исчез неприятный запах изо рта. Благодарю.
Настя
Мне предстояло удаление сложного зуба. На эту процедуру записалась к опытному врачу-стоматологу Линник Наталье Павловне. Даже не успела почувствовать ничего, а зуб уже удалили. Мастерски, что значит профессионал.

• 2002 р. — Вінницький національний медичний університет;
  • 2003 р. – інтернатура на базі Вінницької обласної стоматологічної клініки.

• 2015 р. — Організація управління в сфері охороною здоров'я;
  • 2010 р.- III міжнародна конференція — пародонтологія, м. Київ;
  • 2015 р.- Dio Implant Academy "Хірургічні та ортопедичні методи лікування роботи лікаря — імплантолога, м. Житомир;
  • 2015 р.- Alphadent Implants Базс дентальна імплантація "Просто про складне", м. Полтава;
  • 2016 р.- Вінницький стоматологічний форум АССУ, м. Вінниця;
  • 2016 р.- Ендодонтичний симпозіум, м. Київ;
  • 2016 р.- Використання лазерних технологій в стоматології, м. Київ;
  • 2016 р.- I Конгрес UAP, м. Київ;
  • 2017 р.- Синус-ліфтинг, Dr. Semuel Lee, Dentline Study Club, м. Київ;
  • 2017 р. — Імплантація при атрофії нижньої щелепи, пDr. Kwang-Bum Park, Dentline Study Club, м. Київ;
  • 2017 р.- День практичної пародонтології, пародонтальна хірургія, м. Київ;
  • 2017 р.- Надання невідкладної допомога в стоматології, Київ, НМЦ Добробут;
  • 2018 р.- Негайна імплантація в один етап", Dr. Souheil Bechara, Dentline Study Club, м. Київ;
  • 2018 р.- Advanced soft tissue management in the esthetic zone: surgical and prosthetic concepts", Dr. Eric Van Dooren, Антверпен, Бельгія;
  • 2018 р.- Значення періоду прийому в стоматологічній практиці, UAP, м. Київ;
  • 2018 — MIS Day Ukraine, Dentek, м. Київ;
  • 2018 р.- Комп'ютерне моделювання імплантації. Імплантація з хірургічними шаблонами, навчальний центр B'amp;B, Київ.