Кузьменко Олег Миколайович

Стоматолог
31 рік досвіду
Лікар стоматолог. Надає послуги лікування, реставрації, протезування і не ускладненого видалення зубів. Також доктор Кузьменко Олег Миколайович займається ультразвуковим чищенням зубів, незнімним видами протезування. За допомогою сучасного обладнання позбавляє пацієнтів від карієсу, робить художню реставрацію, протезування Бюгельний. Володіє інструментальними методами діагностики. Відвідав безліч спеціалізованих курсів і семінарів, має десятки сертифікатів.

Еріка
Відмінний фахівець. Дуже багато про нього чула, і що людина хороша, і кваліфікований лікар. Одного разу вирішила звернутися до нього за допомогою, тож переконалася на своєму досвіді. Лікар оглянув, виконав усі процедури та дав рекомендації.
Соловьевы
Відповідальний, та професіонал своєї справи. Дуже пунктуальна людина. Постійно лікую у нього зуби. Результат завжди неперевершений. Спеціаліст з великим стажем роботи. Вже давно рекомендую його усім своїм знайомим. Дякую Вам за все!

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 1986-1992 рр.
  • Інтернатура 1992-1993 рр.