Кутняк Віталій Миколайович

Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар ендоскопічної діагностики, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на проведенні досліджень органів шлунково-кишкового тракту, здійснює забір біологічного матеріалу для гістологічного дослідження. Досконало володіє діагностичним обладнанням. На підставі проведеного обстеження становить медичний висновок. В роботі використовує індивідуальний підхід, уважно ставиться до пацієнтів. Віталій Миколайович має значний практичний досвід роботи. Звертаються до нього при різних захворюваннях травної системи.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277

Богдана
Болел желудок, народные средства не помогали, я обратилась к врачу. Виталий Николаевич провел обследование пищевода, и назначил лечение. Я ему очень благодарна

• Член Асоціації лікарів-ендоскопістів України, постійний учасник українських конгресів та міжнародних конференцій з ендоскопії, гастроентерології та хірургії.