Кравець Наталя Ігорівна

Подолог
8 років досвіду
Дитячий лікар
Спеціаліст виконує медичний педикюр. Лікує діабетичну стопу, мозолі, натоптиші, гіперкератоз, ніготь, що вріс. Проводить протезування нігтьової пластини, встановлення коригувальних систем (пластини та скоби). Здійснює прийом дорослих та дітей.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

Лидия Владимирова
23 січня '22р.
Вожу маму на медицинский педикюр к Наталье Игоревне Кравец. Очень довольны качеством работы. Ноги очень сложные, возрастные. Специалист высшего уровня.
Марина Р.
14 грудня '21р.
Попала на консультацию к подологу Кравец Наталье, очень приятные впечатления. У меня была проблема с ногтем, появились пустоты и потемнения, ноготь выглядел совсем не презентабельно. Врач очень щепетильно отнеслась, объяснила, какие будем делать манипуляции, чтобы отрос здоровый ноготь, выполнила аккуратную зачистку ногтя. Лечение длительное конечно, но спустя месяц уже есть положительная динамика.
Виктория П.
06 грудня '21р.
Подолог Наталья Игоревна, замечательный и толковый специалист, привела в порядок мои ногти. Подробно консультирует и дает дельные советы и рекомендации.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Інформація про лікаря

Курси підвищення кваліфікації

• 2016 г. — Курси по програмі «Класичний та апаратний педикюр»
  • 2017 г. — Курси по программі «Медичний педикюр для диабетиків»
  • 2021 г. — Курс «Медичний педикюр»
  • 2021 г. — Курс «Протезування нігтьової пластини»
  • 2021 г. — Курс «Лікування врослого нігтя – скоб

Подолог надає послуги

• Медичний педикюр,
  • діабетична стопа,
  • мозолі,
  • натоптиші,
  • гіперкератоз,
  • врослий ніготь,
  • протезування нігтьової пластини,
  • постановка корегуючих систем( пластини, скоби),
  • обробка грибкових нігтів,
  • взяття аналіза на грибок.