Корольова Світлана Михайлівна

Масажист
Лікар спеціалізується на виконанні масажу дорослим і дітям старше 3 років. За допомогою масажу допомагає пацієнтам позбутися дискомфорту, неприємних відчуттів і болю в спині. Досконало володіє різними техніками масажу: загальним, лікувальним, класичним, антицелюлітний, лімфодренажний, розслабляє і т.д. Виконує відновлює масаж після травм, інсультів, масаж голови.

Боли в спине ушли, после лечебного массажа Светланы Михайловны. Она владеет различными методиками, поэтому и результат не заставляет себя долго ждать. У королевы просто "золотые руки". Обращайтесь, не пожалеете.
Я очень люблю расслабляющий массаж, потому не упускаю возможности сделать эту приятную процедуру. Перепробовав огромное количество специалистов, я определилась с выбором, и хожу только к Светлане Михайловне. Она лучшая в этом деле.

Лікар надає послуги

• відновлюючий масаж після травм, інсультів;
  • володіє технікою масажу голови.