Королева Ірина Мирославівна

Стоматолог
Доктор Королева Ірина Мирославівна спеціалізується в галузі дитячої стоматології. Здійснює пломбування та видалення молочних зубів. Лікує захворювання молочних зубів, в тому числі пульпіт, карієс. У своїй роботі використовує сучасні технології, матеріали і засоби знеболювання. Виконує фторування зубної емалі і герметизацію фісур. Надає консультації по правильному харчуванню, якісної гігієни ротової порожнини, інших заходів профілактики захворювань зубів.
Консультація бесплатно

26 квітня '17р.
Доктор внимательная, лечение провела быстро и качественно.
Вика
Обращались с ребенком. Врач приятная, провела лечение, расписала рекомендации. Ведет прием по записи, поэтому в очереди стоять не пришлось. Выбором доктора я осталась довольна.

• 2009 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2013 р. — курс на тему «Школа дитячої стоматології», при НМАПО ім. Шупика;
  • 2014 р. — курс на тему "Філософія дитячого прийому. Профілактика карієсу у дітей раннього віку», м. Полтава;
  • 2016 р. — курс на тему «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: Світовий досвід та перспектива розвитку», при НМАПО ім. Шупика.