Калініченко Дар'я Володимирівна

Реабілітолог, Дитячий реабілітолог, Физиотерапевт, Валеолог
Доктор Калиниченко Дар'я Володимирівна спеціалізується в області реабілітології, допомагає пацієнтам відновитися після травм, захворювань, надає послуги з соціалізації людей з обмеженими можливостями. Проводить сеанси класичного масажу, масажу немовлят, спортивного масажу. Займається лікувальним масажем спини.

Иван
Хочу выразить благодарность Дарье за ее профессионализм и индивидуальный подход к лечению. С первого сеанса почувствовал, что попал в надежные руки: уменьшились боли, появилась подвижность в массируемой зоне, улучшилось общее самочувствие.
Алиса
Познакомились с Калиниченко, когда моему ребенку массаж назначили. Чуть позже сама к ней начала ходить – потрясающие ощущения, чувствую себя бодро и молодо.

• 2004 р. — Запорізьке медичне училище №1, сестринська справа;
  • 2007 р. — Запорізький національний університет "Фізичне виховання і спорт", бакалавр;
  • 2007 р. — Запорізький національний університет "Фізичне виховання і спорт", магістр.

• Сертифікат "Масажист", науково-оздоровчий центр "Світ масажу".
Схожі спеціалісти:
Косметолог, реабілітолог, мануальний терапевт, пульмунолог, вертебролог, сімейний лікар
Невролог, Рефлексотерапевт, Гомеопат, Мануальний терапевт, Психотерапевт, Реабілітолог