Бушуєв Юрій Веніамінович

Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог, Лікар спортивної медицини, Мануальний терапевт
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар мануальний терапевт, вертебролог, кінезітерапевт, реабілітолог вищої квалтфікаціонной категорії, кандидат медичних наук, надає послуги всім віковим групам пацієнтів. Спеціалізується на рефлексо і мануальної терапіях, реабілітаційних заходах, спортивній медицині. Бушуєв Юрій Веніамінович фахівець з глибокими знаннями традиційних і нетрадиційних методик діагностики та лікування. Проводить корекцію дизартрії, лікування остеохондрозів, Займається діагностикою та лікуванням сколіозу.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

Сергей
Перенес тяжелую операцию, не знаю, как бы протекало мое послеоперационное восстановление, если бы не Людмила Ивановна. Ее рекомендации по реабилитации стали для меня настоящим спасательным кругом. Спасибо огромное.

• 1992 р. — Тартуський університет, медичний факультет, кафедра спортивної медицини та ЛФК, Естонія;
  • 1984 р. — Національний університет фізичного виховання і спорту, м. Київ.
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• Проходив курси підвищення кваліфікації в Національній академії післядипломної освіти імені ім. П. Л. Шупика, м. Київ та в Російському державному медичному університеті, м. Москва (Росія).