Ювко-Грабовська Світлана Євгенівна

Дитячий стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на лікуванні дітей. Надає послуги комплексної діагностики зубів і ротової порожнини. Застосовує в роботі безболісну комп'ютерну анестезію. Лікує каріозні поразки, запальні процеси і інфекції. Видаляє і пломбує молочні зуби. Також проводить профілактику зубних недуг.

Кира
Доктор лечила зубы моему ребенку. Я довольна тем, как она нашла подход к нему.

• Національний Медичний Університет ім. академіка О. О. Богомольця.

• 2003 р. — семінар "Local anesthesia: update on drugs, techniques and complications" м. Київ;
  • 2005 р. — Міжнародна Стоматологічна Конференція "Ендодонтія. Пародонтологія. Ортопедія" м. Київ;
  • 2005 р. — курс лекцій "Протезування і оклюзія", "Естетична реставрація зубів", "Стоматологія дитячого віку", м. Київ;
  • 2006 р. — лекція " Препарати компанії " Septodont", "Ендоінструменти компанії "Micro Mega" "Тактика, яка приносить успіх", м. Київ;
  • 2006 р. — семінар-практикум "Дитина на прийомі: шляхи успішної взаємодії", м. Київ;
  • 2006 р. — Міжнародна Науково-практична Конференція "Спадкові захворювання щелепно-лицьової ділянки і особливості їх лікування", м. Одеса;
  • 2007 р. — Другий Міжнародний стоматологічний конгрес АСУ, м. Київ;
  • 2008 р. — Друга Міжнародна конференція "Актуальні питання стоматології і клінічної пародонтології", м. Київ;
  • 2011 р. — майстер-клас "Комп'ютерна система для місцевої анестезії 21 століття" — м. Київ;
  • 2015 р. — "Невідкладна допомога в стані загрози життя в стоматологічній клініці", ВГО " Українська служба порятунку" "Центр Спеціальної Підготовки" — м. Київ.

• Член Асоціації стоматологів України.