Лікування запальних захворювань в Сумах

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Лікування запальних захворювань «Медсоюз, медицинский центр» 25000 грн
Знайдено 2 клініки

Антоніна Кізімова
Вчора була на колоноскопіі у Наталіі Олександрівни Гольченко. Щиро вдячна іі за обстеження і психологічну підтримку! Наталья Олександрівна-фахівець в своій справі. Дуже уважна та з високим професійним рівнем! Медикаментозний сон,під час колоноскопіі, знімає напруження і дає можливість пацієнту відпочити ,під час обстеження! Дякую! Рекомендую!!!
Неля
Выражаю слова благодарности и восхищения хирургу Александру Николаевичу Бедакову! Мне лазером удаляли родинкки, всё прошло очень быстро и безболезненно. У Вас золотые руки! Спасибо Вам огромное!
Гастроинтеролог Веслополова Р.К Хороший доктор и человек Рекомендую всем
Виктория Ярошина
Бойко Алеся Валерьевна....Специалист высокого класса и вообще умница,знаток своего дела,приятный и отзывчивый человек!Попала на прием случайно,но после общения и проведенных процедур Алесей Валерьевной моя жизнь заиграла яркими красками!)))))Рекомендую!!!
Суми вул.Металургів ,38
Кабінет гінеколога Чухриенко Н.Є. "Жіноча гармонія" спеціалізується на діагностиці, сучасних методах лікування та профілактиці захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде кваліфікований фахівець, лікар вищої категорії.
5,8
Суми вул. Привокзальна, 33
Багатопрофільний медичний центр "Медсоюз" створений в 2007 році, має першу категорію акредитації, займається усіма видами діагностики захворювань і лікуванням по 37 напрямам. Прийом пацієнтів ведуть лікарі вищої та першої категорій, кандидати медичних наук.