Єгоров Ростислав Ігорович

Стоматолог-хірург
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів і ясен. Проводить щелепно-лицьові операції любой сложности. Займається терапією абсцесів, флюсів, гінгівіту, пародонтиту, періодонтиту, пульпіту, стоматиту. Проводить лікування травм і переломів зубів і щелепи. Видаляє кісти і інші новоутворення. Спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань ротової порожнини.

Евгения
В Киеве много стоматологов, но найти хорошего, да еще и недалеко от дома тяжело. Но нам с женой повезло. Побывав раз у Егорова Ростислава Игоревиче в стоматологической клинике «Ортолайф», я понял, это наш врач. Неданными услугами довольны вполне. Спасибо большое!

• Національний Медичний університет ім. Богомольця.

• 2019 р. — Certificate of Attendance about professional training at the hospital of Rehabilitation of Craniofacial Anomalies from the university of Sao Paulo (HRAC-USP) in Bauru (Brasil).
  • 2019 р. — майстер-клас "Стратегія лікування розладів СНЩС: сучасні хірургічні протоколи на засадах доказової медицини".
  • 2019 р. — Міжнародна науково-практична конференція "хірургічне лікування вроджених вад обличчя" в рамках проекту "Smile Ukraine".
  • 2018 р. — 24th EACMFS CONGRESS (Germany).
  • 2018 р. — Науково-практичний семінар "Остеосинтез кісток лицьового черепа: міжнародні протоколи, Досягнення, інновації".
  • 2018 р. — науково-практична конференція з міжнародною участю "EUROPEANBIOMEDICALYOUNGSCIENTIST CONFERENCENMAPE".
  • 2018 р. — науково-практична конференція "Сучасна стоматологія та щелепно-лицева хірургія".
  • 2018 р. — Симпозіум "Травматологічні пошкодження щелепно-ліцевої ділянки у дітей" МЕДВІН.
  • 2017 р. — "Імплантація при атрофії нижньої щелепи Dr. Kwang-Bum Park".
  • 2012 р. — "Нові технології в хірургічній стоматології та щелепно-лицевої хірургії" (м. Одеса).
  • 2012 р. — "Актуальні питання медицини" (м. Баку).
  • 2012 р. — Інноваційні технологи в стоматології "(м. Тернопіль).
  • 2012 р. — "Вроджена і спадкова патологія голови, обличчя та шиї у дітей: актуальні аспекти комплексного лікування" (м. Москва)
  • 2012 р. — "XIV конгрес Всесвітньої федерації Українських докторських товариств" (м. Донецьк).
  • 2011 р. — "Актуальні питання та перспективи розвитку стоматології" (м. Харків).