Ібрагім Роман Ахмедович

Стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Доктор Ібрагім Роман Ахмедович кваліфікований фахівець, надає послуги з діагностики профілактики стоматологічних захворювань, займається лікуванням карієсу, реставрацією зубів, шинуванням, повному протезуванні при відсутності зубів. Основні інтереси - мікроскопічна ендодонтія і косметична стоматологія. Постійно стежить за останніми тенденціями і досягненнями в стоматології, розвиває свої навички та професійну кваліфікацію, бере участь в численних курсах і конгресах. Вільно володіє арабською та англійською мовами.

Лариса С.
Дуже хороший стоматолог! Була у нього на прийомі. Все сподобалося. Зуб видалив максимально швидко та без болю. Все дуже сподобалося. З перших хвилин консультації помітно що людина орієнтується у своїй галузі. Рекомендую спеціаліста!
30.03.2017
Відмінний стоматолог! Не так давно мені довелося потрапити у дбайливі руки цього спеціаліста. У мене дуже болів зуб. Довелося його видалити. Професіонал зробив це максимально професійно. а навіть не встигла злякатися, як все закінчилося.

• Академія екології та медицини — 2011 — 2016 рр.
  • Інтернатура: О. О. Богомольця — 2016 — 2018 рр.
  • Спеціалізація: Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика 2018 р.