Галико Ярослав Петрович

УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Доктор спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Займається виявленням патологій органів травлення та ендокринної системи, уражень органів сечостатевої системи. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з ультразвукової діагностики.

Проходила ультразвуковое обследование в очень приятного и высокопрофессионального специалиста – Галык Ярослава Петровича. Просто суперпрофессионал, очень внимательный и скрупулёзный к своей работе. Все показал, рассказал, дал ответы на интересующие меня ответы. Всем рекомендую.

• Івано-Франківський національний медичний університет (будучи. ИФГМИ, ИФГМА), медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • Івано-франківський національний медичний університет (будучи. ИФГМИ, ИФГМА), інтернатура за фахом "Радіологія — діагностика".

• курси спеціалізації "Ультразвукова діагностика" на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачовського в ЛДЦ м. Рівне;
  • Львівський медичний університет їм. Данило Галицького, факультет післядипломної освіти. ПАЦ по ультразвукової діагностики, привласнення другої кваліфікаційної категорії;
  • Львівський медичний університет ім. Данило Галицького, факультет післядипломної освіти. ПАЦ по ультразвукової діагностики, привласнення першої кваліфікаційної категорії.

• Член Української Асоціації лікарів ультразвукової діагностики.