Гайдаржи Тетяна Павлівна

Офтальмолог
Лікар першої категорії
Лікар-офтальмолог першої категорії, є членом товариства офтальмологів України. Займається лікуванням глаукоми, катаракти, порушень гостроти зору, надає консультативну допомогу та профілактичні заходи. Володіє методами контактної корекції зору, має наукові публікації і патенти.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Анатолий
Хочу выразить слова благодарности уважаемому мной доктору Гайдаржи Татьяне Павловне! Не знаю как мне высказать значимость помощи оказанной мне врачом. Самый главный итог – я прекрасно вижу даже без очков, в мои 62. Браво доктор!
Арсен
Обращался к Татьяне Павловне для консультации. Толковый и рассудительный офтальмолог, рекомендации пригодились, все по делу, итогами приема у этого врача доволен.

• Запорізький державний медичний університет (2004 р.);
  • Інтернатура на базі кафедри очних хвороб ЗМАПО та на базі очного відділення КУ «ЗОКБ» за спеціальністю «офтальмологія» (2006 р.);
  • Аспірантура Запорізький державний медичний університет, кафедра "Офтальмології".
Є учасником науково-практичних конференцій та з'їздів офтальмологів.