Брижань Ганна Олександрівна

Офтальмолог
Доктор Брижань Ганна Олександрівна спеціалізується в галузі офтальмології. Окуліст проводить діагностику зору, призначає ефективне лікування і консультує з питань, які пов'язані з проблемами органів зору. Проводить діагностику, очну тонометрію та лікування кон'юнктивіту. Лікар є членом суспільства офтальмологів України.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Юрий
Обращался лично, потому знаю Брижань, как отличного офтальмолога. Когда она берется за пациента, результаты лечения будут непременно хорошими.
Я очень благодарна офтальмологу Брижань Анне за профессионализм, оперативность, доброжелательность, человечность. Благодаря этому врачу мне удалось сохранить зрение и пока я обошлась без операции.

• Запорізький державний медичний університет (2002 р.);
  • Інтернатура та магістратура при кафедрі офтальмології ЗДМУ (2004 р.);
  • Клінічна ординатура при Запорізькій медичній академії післядипломної освіти (2007 р.);
  • Заочна Аспірантура при Запорізькому державному медичному університеті (теперішній час).

• Курси-стажування «Лазерна терапія та лазерна мікрохірургія ока» при ДУ НІІ очних хвороб В.П. Філатова м. Одеса (2007 р.)

Участь в товариствах

• Член Товариства офтальмологів України.