Бурмаков Михайло Олександрович

Рентгенолог
Доктор Бурмаков Михайло Олександрович надає пацієнтам послуги рентген-діагноста. Проводить діагностику організму людини, використовуючи рентгенівське обладнання. Обстежує загальний стан організму, конкретний орган або систему, і озвучує попередній діагноз. Займається дослідженням стану кісток, сечостатевої та серцево-судинної систем, патологічних змін зубів. Є членом Асоціації рентгенологів України, активний учасник професійних об'єднань АРУ, ECR, STAR.
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21

Роман
21 квітня '17р.
Хочу сказать, что Бурмаков Михаил Александрович очень хороший врач диагност. Работу проводит качественно, быстро, точно. Это подтверждает мое хорошее состояние здоровья.
Аня
Диагностику доктор провел быстро. Подробно описал полученные результаты. Я доаольна выбором доктора.

• 2010 р.- Донецький національний медичний університет ім. М. Горького.
  • 2011 р. – інтернатура по радіології;
  • 2011 р. — спеціалізація по рентгенології.

• 2012 р. — спеціалізовані курси з КТ діагностики захворювань легень в тренінг — центрі Siemens, Москва;
  • 2012 р. — спеціалізовані курси з КТ та МРТ діагностики онкологічних захворювань органів грудної клітки в тренінг — центрі Siemens, Москва;
  • 2013 р.- міжнародний тренінг STAR, Київ;
  • 2015 р. -тренінг по КТ та МРТ діагностиці захворювань шиї та ЛОР-органів.

• Член Асоціації рентгенологів України;
  • Член товариства «STAR», Стокгольм;
  • Активний учасник професійних об'єднань АРУ, ECR, STAR.