Британ Сергій Володимирович

Стоматолог-ортопед
Лікар займається художньою реставрацією зубів. Консультує з питань гігієни зубів та профілактики розвитку карієсу. Проводить лікування каналів під мікроскопом. Також лікує стоматит, пародонтит, пародонтоз, гінгівіт та пульпіт. Вскриває абсцеси та непрорізані зуби мудрості. В роботі використовує сучасні стоматологічні матеріали.

Хороший спеціаліст! консультувалася у нього з приводу профілактики карієсу. Отримала обширну консультацію, та конструктивні поради. Яких буду неухильно дотримуватися. Адже не хотілося б стикатися з такою не приємною проблемою Дякую!
Нечипорук
Якось я відчула що у мене в роті з'явилася невелика гулька. Спочатку я не звертала увагу, але наступного дня вона збільшилася, та піднялася температура. Звернулася до цього лікаря. Як виявилося то був абсцес. Потрібно було його вскрити. Лікар зробив все дуже професійно. Дякую!

• 2014 р. — стоматологічний факультет Національного Медичного Університету (НМУ) ім. О. О. Богомольця.

• 2015 р. — авторський курс Максима Белограда "Прямі реставрації кутових зубів".
  • 2015 р. — авторський курс Назара Михайлюка "Непряма реставрація. Від макро-до мікро".
  • 2016 р. — авторський курс Сергія Радлинського "Вільний дизайн реставрації передніх зубів".
  • 2016 р. — авторський курс Сергія Радлинського "Реконструкція зубних рядів: усунення діастеми і треми".
  • 2016 р. — авторський курс Сергія Радлинського "Реконструкція зубів: усунення повороту коронки".
  • 2016 р. — авторський курс Олега Кулигіна "Клінічна ендодонтія".
  • 2016 р. — авторський курс Ігоря Ноенко "Проблеми вторинної ендодонтії".
  • 2017 р. — майстер клас з практичною частиною: Юрій Обухівський "Основи хірургічної стоматології. Філософія. Розрізи. Шви. Загоєння.".
  • 2017 р. — майстер клас з практичною частиною: Назар Глушко "Хочу дива імплантологом".
  • 2017 р. — Теоретичний та практичний курс з імплантації — Сергій Радлінський "Реставрація зруйнованих бічних зубів".