Бондаренко Ольга Геннадіївна

Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург, Пародонтолог
Лікар першої категорії
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії здійснює ендодонтичне і всі види ортопедичного лікування. Лікує хвороби ясен, каріозні поразки. Встановлює імпланти і протези, виконує мікропротезування. Застосовує вектор-терапію, використовує сучасні розробки в галузі реставрації зубів.

Лиза
Ольгу Геннадиевну мне рекомендовала подруга. Теперь, после знакомства с доктором Бондаренко, я тоже буду ее пациенткой. Мне понравилось как Ольга Геннадиевна вылечила мне кровоточивость десен, какие методики лечения она использовала. Видно, что практический опыт у доктора большой и ему можно смело доверять.
Света
Лечилась сама, приходила с ребенком - в обоих случаях результат терапии даже превзошел ожидание
Алла
Доктор очень внимательная, показалась хорошим специалистом.

• 2001 р. — Київський Медичний інститут Української Асоціації народної медицини повна вища освіта за фахом " Стоматологія"кваліфікація лікар-стоматолог;
  • 2002 р. — Інтернатура: Кафедра загальної стоматології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика.

• 2003 р. — Сертифікат про підтвердження звання лікаря-фахівця, видано Київською медичною академією післядипломної освіти ім. Л. П.Шупика;
  • 2006 р. — Свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації лікаря-стоматолога за фахом " Стоматології", видане НАМПО ім. Л. П. Шупика;
  • 2006 р. — Свідоцтво про проходження предатестаційного циклу з рекомендацією на присвоєння Другої кваліфікаційної категорії за фахом "Стоматолог", видане НАМПО ім. Л. П. Шупика Інститут стоматології;
  • 2013 р. — Свідоцтво про присвоєння Другої категорії лікаря за фахом " Стоматологія", видано атестаційною комісією при Головному управлінні охорони здоров'я і медичного забезпечення;
  • 2009 р. — Свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації спеціалізація " Організація і управління охороною здоров'я", видане НАМПО ім. Л. П. Шупика;
  • 2014 р. — Сертифікат фахівця за фахом " Організація і управління охороною здоров'я", виданий атестацианной комісією при НАМПО ім. Л. П. Шупика;
  • 2006 р. — Курс стажування по темі: " Scientific and Practical Training in Dental Products and Applications for Restorative Dentisty and Periodontology" м. Неон (Швейцарія);
  • 2008 р. — Курс навчання по темі: " Вибілювання зубів (авторизований цикл компанії " Ультрадент" США м. Київ;
  • 2009 р. — Учасник Міжнародного лекторію " Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології" на базі Науково-практичного учбового центру " Стоматологія" ім. Професора Данилевського м. Київ.