Варущик Оксана Вікторівна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
лікар вищої категорії
Лікар здійснює прийом пацієнток із захворюваннями статевої системи, проводить УЗ-діагностику органів малого тазу, кольпоскопію, біопсію, лікує запальні захворювання.

Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

Немає відгуків

• 1998 - Запорізький державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»,
  • 2000 - Запорізький державний медичний університет, спеціальність «Акушерство та гінекологія»,
  • 2017 - Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ультразвукова діагностика»

• 2019 - Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Жінка 40+. Здоров'я, естетика, сексуальність»,
  • 2021 - Науково-практична конференція «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров'я жінок»,
  • 2021 - Науково-практичний семінар «Принципи та практика лікування кандидозного вульвовагініту. Модель протигрибкового контролю»,
  • 2021 - Фахова школа «Естетична гінекологія»,
  • 2021 - Тренінг з оволодіння практичними навичками «Інфекції органів малого тазу»,
  • 2021 - Науково-практичний семінар «Вагінальні інфекції: від помилок до рішень»,
  • 2021 - Науково-практична конференція «Сучасні аспекти проблем неплідності та невиношування»,
  • 2021 - Міжнародний онлайн-вебінар «УЗД патології міометрію»,
  • 2021 - Симпозіум «Запальні захворювання статевих органів у жінок — загроза репродуктивному здоров'ю»

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України

Лікар займається лікуванням захворювань

• Запальні захворювання жіночих статевих органів
  • Порушення менструального циклу
  • Патології шийки матки (ерозія, дисплазія і т.д.)
  • Доброякісні новоутворення яєчників та органів малого тазу
  • Захворювання, що передаються статевим шляхом