Михайлова Анна Валеріївна

Акушер-гінеколог, лікар УЗД
лікар першої категорії
Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики, досвідчений спеціаліст займається веденням вагітності, підбором методів контрацепції, лікуванням патологій шийки матки, порушеннями менструального циклу.

Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264

Немає відгуків

• 2007 - Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа»,
  • 2010 - Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Акушерство і гінекологія»,
  • 2016 - Запорізьку медичну академію післядипломної освіти, спеціальність «Ультразвукова діагностика»

• 2012 - «Прогнозування репродуктивного здоров'я жінки — сьогодення та перспективи розвитку»,
  • 2012 - «Сучасні шляхи поліпшення акушерсько-гінекологічної та перинатальної допомоги в Україні»,
  • 2013 - «Інтеграція світового досвіду в сфері репродуктивного здоров'я: роль психосоматичної медицини»,
  • 2015 - «Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя»,
  • 2015 - «Здоров'я матері, плода та новонародженого в Україні»,
  • 2015 - ПАЦ зі спеціальності «Акушерство і гінекологія», Запорізька медична академія післядипломної освіти,
  • 2016 - «Сучасні технології інтенсивної терапії та виходжування новонароджених дітей» з практичним курсом серцево-легеневої реанімації,
  • 2017 - «Сучасні підходи в акушерстві та гінекології та їх зв'язок між собою»,
  • 2018 - «Інновації в акушерстві, гінекології та неонатології»

Лікар займається лікуванням захворювань

• Ведення вагітності, зокрема з ексатрагенітальними патологіями
  • Запальні захворювання жіночих статевих органів
  • Порушення менструального циклу
  • Патології шийки матки (ерозія, дисплазія і т.д.), що передаються статевим шляхом
  • Індивідуальний підбір методу контрацепції