Асєєв Євген Русланович

Косметолог
Лікар-косметолог займається лікування захворювань шкіри обличчя. Володіє навичками виконання косметологічних процедур, таких як лазерна епіляція, шліфовка шкіри. Проводить лазерне видалення судинних зірочок на обличчі й тілі.

Ростислав
Все сподобалося. На консультації, ми отримали відповіді на всі питання. Лікар, спростував наші найгірші підозри! Данні рекомендації, та призначені препарати, ефективно допомагають. Будемо і далі лікуватися в цього лікаря! Дякуємо!
Валерия М.
Все пройшло відмінно! Лікар уважно, та з повною відповідальністю підійшов до своєї справи, зібрав анамнез за останні роки, провів огляд дитини. Все пройшло на найвищому рівні! Призначив аналізи, виписав лікування. Усім задоволені!

• 2015 р. — Миколаївський базовий медичний коледж.

• 2017 р. — Навчання апаратам DEKA CO2DOT та Неодім.
  • 2017 р. — Навчання апаратам Sciton BBL.
  • 2017 р. — Курс "Прихована пігментація — основний маркер старіння шкіри".
  • 2017 р. — Навчання апаратам STARVAC.
  • 2017 р. — Курс "Діагностика небажаних явищ в ін'єкційній косметології та методи їх лікування".
  • 2017 р. — Курс "Дерматоскопія в косметології та естетичній медицині".
  • 2018 р. — Навчання апаратам SMAS –lifting UltraLift HIFU-EVO.
  • 2018 р. — Навчання апаратам CRY COOL MAX (Кріоліполіз).
  • 2018 р. — Майстер-клас "Scientific innovation and new combined methodologies in aging skin".
  • 2018 р. — Навчання "Інтенсивний анатомічний курс обличчя та шиї".
Схожі спеціалісти:
Дерматовенеролог, дерматокосметолог-инъекционист