Апанасенко Аліна Сергіївна

Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням стоматологічних захворювань. Виконує відбілювання зубів, художню реставрацію зубів, видаляє зубний камінь. Лікує всі види карієсу, пульпіт, пародонтит, пародонтоз, стоматит та гінгівіт. Консультує з питань вибору паст та правильної гігієни ротової порожнини.

С. А.
Аліна Сергіївна, про чудовий фахівець. Ходжу до неї на прийом уже близько року. Завжди всім задоволена. Лікар вміє знайти підхід до пацієнта, та чудово знає свою справу. Ось дві основних риси які формують спеціаліста. Аліна Сергіївна саме такий фахівець.
02.03.2017
Дуже професійний стоматолог. Неодноразово була у неї на прийомі. Дуже добре знає свою справу, на всі питання відповідає швидко, та з розумінням того що говорить. Таких спеціалістів як Аліна Сергіївна, ще треба пошукати. Рекомендую!

• 2017 р. — стоматологічний факультет Національного медичного університету (НМУ) ім. О. О. Богомольця.
  • 2019 р. — інтернатура на кафедрі терапевтичної стоматології НМУ О.О. Богомольця.
  • 2018 р. — учасниця конференції "Нехірургічна пародонтологія".
  • 2018 р. — учасниця конференції "Мікропародонтологічний протокол у практиці гігієніста".
  • 2018 р. — курс "Плазмоліфтінг. Методика використання аутологічної крові в щоденній практиці. Anti-age терапія".