Аблякімов Іскандер Аблякімовіч

Стоматолог-хірург
Лікар спеціалізується на хірургічному лікуванні флюсу, абсцесів, гінгівіту і пульпіту. Займається відновленням естетики, усуває видимі дефекти. Працює з вивихами та переломами щелепи. Займається складним видаленням зубів. Працює з сучасним обладнанням.

Сніжана
Лікар дійсно уважний, дуже докладно все розповів, у мене навіть не виникло додаткових питань. Все детально оглянув, направив на знімок та оцінив результати. Порадив видалити зуб мудрості. Я погодилася. Процедура пройшла на вищому рівні. Дякую!
Віта
Все сподобалося, надали хорошу консультацію. Чудовий стоматолог- хірург. Все розповів по моєму питанню, я залишилася повністю задоволена. Хороший лікар, хороша людина, хороша клініка, тільки позитивні відгуки. Рекомендую.
Євген
Три зуби "мудрості" за один сеанс, два не зовсім прості. Все чудово, величезне дякую

• 2011 р. — закінчив Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист