Аблаєв Ельдар Енверович

Стоматолог-терапевт
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт, займається питаннями гігієни ротової порожнини, здійснює професійну чистку і відбілювання зубів. Надає послуги установки пломб. Веде консультативний прийом. Лікує хвороби кореневих каналів зубів, приймає пацієнтів із зубним болем. В роботі використовує консервативні методи лікування.

Лида
Стоматологов боялась как огня, но после знакомства с Эльдаром Энверовичем я пересмотрела свое отношение. В кабинете у доктора созданы самые комфортные условия для лечения. Врач-отличный профессионал, а цены соответствуют качеству, оказываемых услуг.
Павел
Когда я с острой зубной болью попал к стоматологу Аблаеву, сразу понял, что переживать мне не стоит. Эльдар Энверович первым делом снял болевой синдром, а только потом приступил к чистке зубного канала. После нескольких посещений я навел порядок в ротовой полости. Теперь всем демонстрирую свою красивую улыбку.
Таня
Цей лікар ставить дуже якісно пломби, поставив 5 штук і ще 3 маю поставити

• Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського.

• 2011 р.- Всеукраїнський симпозіум з гігієни порожнини рота в Євпаторії;
  • 2013 р.- Семіна Олексія Волокітіна "Порушення міфів про успішну ендодонтію", м. Сімферополь;
  • 2015 р.- NiTi класика, принцип побудови "коврової доріжки", Dentsply, м. Житомир;
  • 2017р.- Ендодонтичне лікування мікроскопом, м. Київ;
  • 2017 р.- Надання невідкладної допомога в стоматології, НМЦ "Добробут" , Київ.