Діагностичні центри Запоріжжя у Вознесенському районі (неділя)

УЗД органів малого тазу 300 грн.
МРТ гіпофіза 1650 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 450 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 400 грн.
Знайдено 7 клінік

Хочу оставит отзыв, о прекрасном специалисте, Подлубной Виктории Георгиевне,.Спасибо большое, за ее золотые руки!Идешь на прием ,в хорошем настроении,,и спокойствии,,позитивный ,внимательный человек!Спасибо Вам!
Была первый раз на приеме у невролога Терещенко Елены Валерьевны в ноябре.Все по делу, ничего лишнего не назначила.За месяц поставила на ноги.Сейчас снова обратилась за помощью уже с другой проблемой. Прекрасный, внимательный доктор.Хочу отметить персонал- вежливый, общительный.Цены приемлемые. Огромное спасибо!
Трихолог. Не в коем случае не записывайтесь на прием к врачу трихологу в этой клинике,абсолютно бесполезная трата времени и денег. Врач абсолютно безграммотный, даже не спросил о питании, не выписал никаких витамин, выписал шампунь не предупредиа о том, что от нее волосы могут начать еще сильнее выпадать. Зато кучу анализов именно в их клинике выписала почти на 1300 грн. А так же процелуры для волос курс которых надо пройти от 6 до 10 сеансов,стоимостью одного сеанса от 800 до 900 грн она прописала.
Дарья Алексеевна
Травматолог Галушка Сергей Владимирович настоящий профессионал.Душевный человек.Хочу выразить благодарность.
Я обратилась в клинику с проблемой спины к неврологу Дятлова Л.В.Хочу сказать что она хороший специалист, приветливая, располагающая к себе, внимательная,грамотное лечение и открыта ,с ней можно связаться и она даст рекомендации.Спасибо что есть такие молодые специалисты.Я рекомендовала моим знакомым обращаться к ней если возникнут проблемы.
Сергій
Доброго дня! Хочу щиро подякувати дуже хорошому лікареві і просто чудовій людині Писаренку Ігорю Анатолійовичу за його професіоналізм та турботу про пацієнтів. Я просто у великому захваті після візиту до цього лікаря. Окремі слова подяки адресую лікарю ультразвукової діагностики Амро Ірині Геннадіївні за чудову роботу та підтримку під час процедури УЗД. Під час проведення ультразвукового дослідження Ірина Геннадіївна була дуже уважна, тактовна, багато розпитувала, багато розповідала (але все по суті), що дуже вабило до відкритого спілкування. Залишилося гарне, приємне враження про Ірину Геннадіївну як лікаря так і надзвичано приємну людину. Не можу не сказати ще пару добрих слів про згуртований колектив працівниць-консультантів рецепшену, котрі запрошували та проводили мене до кабінету лікарів. Про клініку дуже приємне враження. (Моя оцінка 10 із 10). Рекомендую! Побільше б таких лікарів. Щиро дякую!
8,9
Запоріжжя вул. Перемоги, 78
р.Вознесенський
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" надає якісні лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. У центрі працюють кваліфіковані лікарі, фахівці вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • МРТ одного суглоба (плечовий, ліктьовий, колінний і інші за запитом) 1 950
  • МРТ м'яких тканин за запитом 2 150
  • МРТ жовчовивідних шляхів-MRCP (досліджен не потребує контрастного підсилення) 2 250
  • МРТ органів малого тазу (чоловічого і жіночого) 2 650
  • МРТ черевної порожнини і заочеревинного простору 3 150
7,9
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7
р.Вознесенський
Медичний центр Оксфорд Медікал орієнтований на лікування щадними малотравматичними методиками по 9 основних напрямків в медицині. Прийом ведуть 350 фахівців - професори, кандидати і доктора медичних наук, лікарі вищої кваліфікації.
5,8
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 26
р.Вознесенський
Vidnova Clinic Пластична хірургія переважно займається питаннями пластичної хірургії і косметології. Досвідчений колектив клініки виконує значну кількість операцій, в штаті лікарі вищої кваліфікації, вдосконалюють свої навички в Україні і за кордоном.
5,4
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 26
р.Вознесенський
Vidnova Clinic Стоматологія, косметологія, ЛОР - це стоматологічна клініка, що спеціалізується на терапії захворювань ротової порожнини і зубів. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які спираються на світові стандарти. Кожен лікар функціонує в вузькый спеціалізації, що дозволяє домогтися максимальної точності та ефективності в процесі лікування навіть...
5,2
Запоріжжя пр-т Маяковського, 18
р.Вознесенський
Лікувально-діагностичний центр "Санітас" - багатопрофільна клініка, що займається постановкою діагнозу і лікуванням широкого спектру захворювань у дорослих і дітей. Колектив клініки складають сертифіковані фахівці, серед яких лікарі вищої категорії.
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 15
р.Вознесенський
Медична діагностична компанія ДІАСЕРВІС заснована в 2002 році, спеціалізується на проведенні різних видів діагностики. Колектив центру становить висококваліфікований персонал, багато хто має науковий ступінь.
Запоріжжя пр-т Соборності, 158
р.Вознесенський
Реабілітаційний медичний центр "Здоров'я нації" — клініка, що спеціалізується на лікуванні хребта і суглобів за методом кінезітерапії.