Рентген (рентгенографія) в Одесі

Знайдено 10 клінік

Сб Нед Цілодобово
Хочу выразить огромную благодарность Войтишиной Елене Петровне. Прекрасный специалист, отличный кардиолог и мастер своего дела. Маму " поставила на ноги". На сегодняшний день, таких профессионалов очень мало. Рекомендую!
Хороший врач
Обращалась к неврологу Острих Людмиле Ивановне. Внимательный, квалифицированный специалист. Рекомендую.
Ужасно. Выбирала клинику по отзывам и они были весьма хорошие. А по факту получила доктора, которая забывает симптомы и женщин на рецепции которые не знают за какие анализы с меня брать деньги - стояли и вместе с доктором перепрыгивали с одной страницы «прайса» на другую. Кстати, те самые анализы я получила только через 11 дней. Не слишком ли долго? А если вы захотите взять чек за оплаченные услуги, вам придётся его хорошо попросить. Конечно, а как иначе, какой ещё сервис вы хотели за 450 грн, которые платите за консультацию?) Обстановка в клинике ничем не лучше обычной государственной - пишем мы на листике, в то время как все хорошие частные клиники уже перешли в автоматизированный режим, а потом этот листик обязательно же не потерять и принести на следующий приём, а то никто и не поймёт что у тебя там было по симптомам. По сути, сама доктор со мной обращалась хорошо, ничего не скажу. Но как я вышла с клиники, это хорошее обращение даже не вспомнилось потому что во всем остальном в клинике - ужас. После консультации со мной, по всем правилам, связалась служа поддержки с расспросами как же мне. После плохого отзыва девушка сначала молчала несколько секунд, а потом своим веселым голосом поблагодарила меня и отключилась. На сайте я так и не нашла где и как написать честный отзыв, не похожий на те, что там уже есть. Супер просто) Я видела не одну клинику и из всех них ваша явно должна быть не за деньги.
Обращаемся в клинику Медея уже неоднократно.Особо радует отношение специалистов ,в частности нашего семейного доктора Ульяновой Елены Борисовны.всегда грамотно поставленные диагнозы и лечение.Особо радует чистота и порядок в клинике. Недавно также посещали травмпункт клиники в связи с травмой руки моей внучки.Огромная благодарность врачу травматологу Кузьменко Л.Н. .был грамотно поставлен диагноз и оказана помощь.Буду и в дальнейшем рекомендовать нашу клинику друзьям и знакомым.
Алина Швец
Каріна Володимирівна - це один з кращих лікарів, даного профілю у нашому місті! Не так давно мені довелося потрапити до неї на прийом. Була під приємним враженням від знань та комунікабельності спеціаліста. Все пройшло чудово! Дякую!
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К
р.Київський
Медичний центр "Медиаком" — це багатопрофільна клініка, яка функціонує вже понад 15 років. У 2014 році вона пройшла комплексне оновлення під найсучасніші стандарти.
  • Холецистографія 550
Медея
8,8
Акції
Одеса вул. Абрикосова, 107
р.Київський
Медичний центр "Медея" — це багатопрофільна клініка амбулаторно-поліклінічного типу. Є частиною мережі однойменних лікувальних установ.
  • Рентген (рентгенографія) 750
8,8
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г
р.Хаджибейський
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться...
  • Мамографія однієї молочної залози в двох проекціях 450
  • Рентгенографія придаткових пазух носа (денна) 650
8,4
Одеса пр-т Шевченка, 12/1
р.Приморський
Багатопрофільна поліклініка No1 пропонує пацієнтам будь-якого віку всебічне амбулаторно-діагностичне обстеження, консультації профільних фахівців, призначення схеми лікування. Тут ведуть прийом доктора різних напрямків: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, хірурги, неврологи, ендокринологи та інші профільні фахівці. Використовується комплексний підхід до...
  • Рентгенографія органів грудної клітини (оглядова) денна 650
Пн: 08:00-16:00 Вт: 08:00-16:00 Ср: 08:00-19:00 Чт: 08:00-16:00 Пт: 08:00-16:00
5,4
Одеса вул. Ніжинська, 41
р.Пересипський
Медичний центр "Dent House" надає комплексну стоматологічне лікування. Серед лікарів клініки - кандидати медичних наук. Пріоритетність установи - сімейна стоматологія.
5,2
Одеса вул. Канатна, 85
р.Приморський
"Клініка Войнаровських" — це спеціалізований медичний заклад, який займається стоматологічним здоров'ям. Центр почав функціонувати в 2008 році.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 380
  • Рентген зуба 135
Одеса вул. Академіка Воробйова, 5 А
р.Пересипський
Консультаційно-діагностичний центр "Ісма-Інвест" надає допомогу пацієнтам в області інструментальної діагностики. В установі також здійснюють прийом лікарі: дерматологи, масажисти, мануальні терапевти, фізіотерапевти та неврологи.
  • Рентген легенів і середостіння
  • Черепа (в т.ч. турецьке сідло, очниці, скронева кістка)
  • Придаткових пазух носа
  • Тазу і тазостегнових суглобів
  • Гомілковостопного суглоба
  • Колінного суглоба
  • Стопи
3,9
Одеса вул. Суднобудівна, 1
р.Хаджибейський
Багатопрофільна клініка естетичної та пластичної хірургії "Віртус" пропонує різні види косметологічних послуг, проводить пластичні трансформації та естетичні корекції.
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок) 300
3,7
Одеса вул. Космонавтів, 5
р.Київський
Стоматологічна клініка Дент Арт (DentArt) на Космонавтів — це одна з клінік широкої мережі стоматологій у містах України. У стоматології проводиться не тільки лікування захворювань зубів, а також ефективна профілактика, яка дозволить попередити розвиток карієсу та ін. хвороб ясен і зубів.