УЗД для вагітних в Києві (метро Золоті ворота)

УЗД для вагітних 650 грн.
УЗД для вагітних 700 грн.
УЗД для вагітних 800 грн.
УЗД для вагітних 800 грн.
УЗД для вагітних 900 грн.
Знайдено 3 клініки

Тимур
Делал ЭЭГ ночное учень комфортно, внимательный персонал. Остался доволен, рекомендую. Хорошая семейная клиника!
Благодарю Максима Анатольевича, за профессионализм, внимание и знание своего дела. Как говорится врач от Бога. Желаю всем попадать к таким специалистам как Максим Анатольевич)))
Олена
Очень хороший, добрый, милый врач! Профессионал. Дочь 2 месяца, постоянно улыбалась ему. Дал много разных рекомендаций и советов. Очень рекомендую.
Катя
Марьяна Сергеевна — прекрасный квалифицированный специалист. Это девушка с добрым сердцем, которая переживает за своих маленьких пациентов и отдает все свои силы, чтобы они поправились. Спасибо!
Александра
Были на первой консультации — впечатления остались положительные. Марина Винцасовна — хороший врач, отлично разбирающийся в детской психологии.
Ганна
Поки була вагітна хотіла щоб мою дитину вів приватний педіатр, щоб на всі мої запитання відповідали, підтримували і щоб я спокійно спала. Таким лікарем виявилася Алла Федорівна. Я щаслива, що ми лікуємося у цього спеціаліста.
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • УЗД малого терміну вагітності до 11 тижнів 650
  • УЗД I триместр вагітності 11-13 тижнів 700
  • УЗД II триместр вагітності 14-28 тижнів 800
  • УЗД III триместр вагітності 29-40 тижнів 800
  • УЗД III триместр вагітності 29-40 тижнів з доплерографією 900
Київ вул. Мельникова, 18 А , Лук'янівка
м.Університет11 8 м.Золоті ворота21 11
Багатопрофільний медичний центр "Сімейна Поліклініка" виконує амбулаторно-поліклінічний прийом, діагностику захворювань. Основні напрямки роботи центру: гінекологія, кардіологія, маммология, онкологія, алергологія, дерматологія, ендокринологія, терапія. У штаті медцентру досвідчені висококваліфіковані лікарі.
Багатопрофільний медичний центр "Євроклініка" надає кваліфіковану медичну допомогу для дорослих і дітей. Консультування та призначення лікування фахівцями різних профілів. УЗД діагностику з використанням новітнього діагностичного обладнання експертного класу. Виклик додому.