Скринінгове УЗД плоду в Києві -

Скринінгове УЗД плоду 600 грн.
Скринінгове УЗД плоду 500 грн.
Скринінгове УЗД плоду 1000 грн.
Скринінгове УЗД плоду 5900 грн.
Скринінгове УЗД плоду 7500 грн.
Скринінгове УЗД плоду 570 грн.
Знайдено 2 клініки

Малярчук Лариса
Рекомендую. Лікар Руслана Іванівна дуже кваліфікований спеціаліст, гарно обстежує, пояснює все до дрібниць, приємне спілкування, позитивне враження)
Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
Валентина Сергеевна
Хожу сюда к эндокринологу, борюсь с ожирением.
Вероника
Очень понравилось обслуживание. Спасибо.
Богдана
Долго искали хорошего детского гастроэнтеролога. Нам посоветовали обратиться в эту клинику. Врач сразу же нашла проблему и назначила лечение.
Карина
Нам очень помог лор. Попали к нему с критичной ситуацией, у дочери застрял шарик в ухе. Манипуляция по извлечению шарика прошла успешно, но переволновались страшно.
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад "Мати та дитина" - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
  • Біофізичний профіль плода 1 000
  • Пакет "Акушерський скринінг" (визначення (РАРР, бета-ХГЛ), визначення (АФП, бета-ХГЛ, Эстріол), УЗД у терміни 11-14, 16-18, 21-22, 30-32 тижнях з доплерометрією, передпологове УЗД) 5 900
  • Пакет "Акушерський скринінг" Двійня. (визначення(РАРР, бета-ХГЛ), визначення (АФП, бета-ХГЛ, Эстріол),УЗД на 11-14, 16-18, 21-22, 30-32 тижнях з доплерометрією, передпологове УЗД) 7 500
Працює з
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
7,2
Київ вул. Межева, 23 Б
м.Оболонь1 час 7 мин 16 м.Мінська1 час 13 мин 15 м.Сирець1 час 4 мин 16
Медичний центр Астрамедіка — це приватна клініка для всієї сім'ї. Послуги надаються як дорослим, так і маленьким пацієнтам. Сучасний центр оснащений відділенням діагностики з інноваційним обладнанням із надточними результатами.
  • Скринінг плоду (1-ий триместр) 600
  • Скринінг плоду (3-ій триместр) 500