УЗД щитовидної залози в Києві - Оболонський район

УЗД щитовидної залози 400 грн.
УЗД щитовидної залози 400 грн.
УЗД щитовидної залози 450 грн.
УЗД щитовидної залози 550 грн.
УЗД щитовидної залози 500 грн.
УЗД щитовидної залози 670 грн.
УЗД щитовидної залози 570 грн.
УЗД щитовидної залози 600 грн.
УЗД щитовидної залози 510 грн.
УЗД щитовидної залози 590 грн.
Знайдено 25 клінік

Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
Огромное спасибо доктору Гебрич Г.Г.за второе и теперь основное дыхание).Всем рекомендую победить страх и отправится к нему для исправления носовой перегородки!безболезненно и эффективно!!!
Хочу выразить огромную благодарность, хирургу Кравцову Денису Игоревичу за его золотые руки, профессионализм, человечность, внимание, прекрасное отношение. Операция прошла успешно, за что огромное спасибо. А также, хочу выразить большую благодарность персоналу за их внимание и заботу. Советую лечение в этой замечательной клинике.
8,2
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • УЗД щитоподібної залози 600
  • УЗД щитоподібної залози кандидата медичних наук Кучменко Т. М. 1 060
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Оболонська Набережна, 1, корп. 3
м.Оболонь27 6 м.Почайна47 11
Амедіа - багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я Вашої сім'ї. Для цього у нас є все необхідне - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і, безумовно, уважне ставлення персоналу клініки.
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • (Дорослим) Ультразвукове дослідження (УЗД) щитовидної залози 570
  • (Дорослим) УЗД щитовидної та паращитовидних залоз 600
  • (Дітям) Ультразвукове дослідження (УЗД) щитовидної залози 510
  • (Дітям) УЗД щитовидної та паращитовидних залоз 590
Київ вул. Героїв Полка Азов, 27/23
м.Мінська14 2 м.Оболонь12 3
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
  • УЗД щитоподібної залози 500
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • УЗД щитоподібної та паращитовидних залоз 450
  • УЗД щитовидної залози 400
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4)
м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад "Мати та дитина" - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
  • УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 670
Працює з
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Оболонська Набережна 1, корпус 2
м.Оболонь36 7 м.Почайна35 11
Oxford Medical (Оксфорд медікал) — це сучасний центр у Києві на Оболоні. Він розташовується в зручному місці на набережній та є частиною міжнародної мережі приватних клінік.
  • УЗД щитоподібної залози 500
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Київ вул. Макіївська, 8
м.Мінська47 15 м.Оболонь49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження щитоподібної залози 670
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь55 11 м.Сирець44 15
Медичний центр "UBL clinic" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
Днепролаб
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 27
м.Мінська12 3 м.Оболонь17 7
У відділенні за адресою проспект Героїв Сталінграда, 27 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу та сечі.
  • Ультразвукове дослідження щитоподібної залози 550