КТ щелепи в Києві (метро Мінська)

КТ щелепи 500 грн.
КТ щелепи 750 грн.
КТ щелепи 30 грн.
Знайдено 2 клініки

Марія Турчинова
Приходили лікувати зубки до Мар'яни Ігорівни, дуже крутий підхід до дитини, в кінці процедури моя донька сказала що їй сподобалось)) Були в клініці на Ахматової 14а
Наталія Німець
ЛюміДент вівдідуємо з чоловіком вже давно. Сьогодні ставила цирконієву коронку на жувальний зуб. Прекрасний лікар Никонюк Тарас
Олександра В.
Тарас Вікторович чудовий стоматолог! Рекомендую!
Віталій Романович
Клініка зручно розташована, близько до метро. Дуже привітний персонал, лікар Тарас Вікторович добре провів консультацію та склав план лікування.
Оксана Шумко
Відмінна сучасна клініка. Окреме спасибі Никонюку Тарасу та його асистенту.
Карина Божко
Приємний лікар та швидке якісне лікування. Люмі-Дент Мінська, лікар Никонюк Тарас Вікторович
Сеть клиник Люми-Дент
Акції
Київ просп. Володимира Івасюка, 24-А
м.Мінська13 15
Стоматологічна клініка "Люмі-Дент" на Оболоні надає широкий спектр високоякісних стоматологічних послуг. Досвідчені фахівці мережі клінік "Люмі-Дент" проводять лікування зубів та ясен виключно із застосуванням якісних стоматологічних матеріалів та за допомогою новітнього обладнання провідних світових виробників. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію...
Аліна, 15 апреля '24г.

Ставили мамі протези, дуже сподобалась клініка і лікар Тарас Вікторович. Задоволена сервісом та якістю послуг

• КТ щелепи 610
  • КТ щелепи 610
  • КТ щелепи 720
  • КТ щелепи 370
Сеть клиник Viva
Акції
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • КТ двох щелеп 1 490
  • КТ однієї щелепи 1 490