Сторінка 2. УЗД для вагітних в Києві (метро Лук'янівська)

Знайдено 13 клінік

Игорь
Обращался к доктору Законь Константину Николаевичу еще два года назад. Доктор очень внимательно отнесся, прописал рекомендации, следуя которым уже два года чувствую себя удовлетворительно. Спасибо огромное!
Маргарита
Кристина Леонидовна - замечательный доктор! Умная, внимательная, заботливая. Назначенное лечение всегда эффективно! Она умничка)
Николай
Консультировалась здесь по генетическим вопросам. Квалифицированные специалиста дали исчерпывающие ответы на интересующие меня вопросы. Осведомлен, значит вооружен. Спасибо Вам огромное.
Екатерина
Во время беременности я делала УЗИ в центре "Геном". Впечатление у меня остались хорошие. Доброжелательная атмосфера, чистота и квалифицированные персонал все это об этом медицинском учреждении.
Лариса
Медико-биологический центр "Геном" - медицинское учреждение, где работают настоящие профессионалы. Обращалась сюда не раз, мне здесь очень помогли. Я даже и не представляю, как могло бы все сложиться, если бы я к вам не обратилась
Рената
Консультировалась у Екатерины Александровны по вопросам лишнего веса, связанного с неправильным обменом веществ. Очень мне помогла, скорректировала питание, я теперь чувствую себя гораздо лучше. Я осталась довольна консультацией и ее результатом. Рекомендую всем, у кого есть схожие проблемы.
Київ вул. Коперника, 23 , Лук'янівка
м.Лук'янівська9 4 м.Шулявська38 6 м.Політехнічний інститут19 10
Геном — це медико-біологічний центр, що спеціалізується на проведенні діагностичних заходів, спрямованих на визначення вроджених і спадкових патологій. У клініці працюють кваліфіковані фахівці. Діагностика здійснюється на сучасному обладнанні з урахуванням світових стандартів. Високоточна апаратура дозволяє отримувати достовірний результат.
Київ вул. Хорива, 23 В , Поділ
м.Контрактова площа1 1 м.Лук'янівська35 16
Багатопрофільна клініка "EuReCa" (Еврика) спеціалізується в області інтенсивної терапії, включаючи підтримку або заміщення функцій життєво важливих органів пацієнтів, і нефрології, включаючи лікування гемодіалізом. Клініка існує з 2016 року, об'єднує команду однодумців з багатим практичним досвідом і навичками.
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявська17 10 м.Лук'янівська25 5 м.Дорогожичі20 8
Гінекологічний центр "Надія" на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.