Діагностичні центри Києва на м.Деміївська (цілодобово)

Електрокардіографія (ЕКГ) 2500 грн.
УЗД суглобів 2500 грн.
Гастроскопія 4000 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 3000 грн.
Рентген зуба 195 грн.
КТ щелепи 860 грн.
МРТ судин головного мозку 1500 грн.
Знайдено 4 клініки

Сб Нед Цілодобово
Лилит
Хочу оставить самый лучший отзыв о приеме у данного врача! Я получила ответы на все вопросы, а также детальное назначения. В целом атмосфера очень приятная, а не больничная, а более дружественная. Надеюсь, лечение даст хороший результат. Спасибо.
Анстасия
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Вислухав всі скарги , повністю оглянув дитину. Надав усі необхідні рекомендації, призначила лікування. Прийомом, як і лікарем залишились дуже задоволені. Обов'язково прийдемо ще!
Яна
Лучшего врача-гинеколога я ещё не встречала!!!! Я благодарна, что 12 лет назад меня свела с ней судьба ( была проблема с вынашиванием)!!! Моей доченьке уже 11 лет!!! Спасибо Вам Ксения Александровна!!! Очень жаль, что наш город остался без такого профессионала!!!! Я очень скучаю!!!!
Андрей
Отличный доктор! Рекомендую всем знакомым и родным! Большое спасибо за помощь!
Супер врач!
Ольга Іванівна
Із захворювання вен на ногах мені допоміг впоратися Микола Віталійович. Гарний та уважний лікар. Зараз продовжую спостерігатися в нього. Щиро вдячна за допомогу.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Центр "Меддопомога" спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • Гастроскопія вдома 4 000
  • Гастроскопія вдома з біопсією 6 000
  • УЗД нирок вдома 2 300
  • УЗД щитовидної залози вдома 2 000
  • Доплерографія вен (УЗД вен) нижніх кінцівок 3 000
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальна41 13 м.Деміївська66 18
Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих "Добробут" спеціалізується на наданні всебічної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку. Серед провідних напрямків: комплексна діагностика організму, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, невідкладна екстрена допомога, лікування у стаціонарі, реанімація.
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 955
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) експертного рівня 2 200
  • Нейросонографія 425
  • УЗД жовчного міхура з пробним сніданком (діти) 450
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 450
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (М. Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальна41 13 м.Деміївська66 18
Клінічний Центр "Добробут-Онкологія" спеціалізується на діагностиці та терапії онкопатологій різних органів. Лікарями медцентру розроблені унікальні програми, які дозволяють виявляти рак на ранніх стадіях і ґрунтуються на сучасних міжнародних рекомендаціях.
3,0
Київ пр-т Лобановського, 54
м. Васильківська44 22 м.Деміївська53 21 м.Голосіївська56 25
Центр здорової молоді — сучасна клініка з боротьби із наркотичною залежністю. Це не просто установа для лікування залежних людей, це цілий світ тверезих людей, які хочуть змінити своє життя. Грамотний індивідуальний підхід гарантує високу ефективність і повне позбавлення пацієнта від придбаної залежності.