Нейросонографія в Києві (метро Чернігівська)

Знайдено 6 клінік

Козуб Галина Олексіївна
Мені все сподобалось.
Пінчук Максим Олександрович
Все добре
Федас Сергій Олексійович
Відмінно
Была на приеме у Алины Александровны, очень внимательная,понравилась, всё выслушала неспешно,дала назначения,и гинеколог очень понравилась Гощенко,и узист Хомутов Дмитрий, очень внимательно и неспеша смотрел . Очень довольна что можно сделать на месте столько анализов и получить консультации многих врачей,спасибо вам,буду рекомендовать своим знакомым.
Марія
Оперувалась з діагнозом "пахова грижа". Операція пройшла успішно. Ускладнень не було. Навіть обезболюючі в період реабілітації не пила і дуже швидко відновилась! Ігор Олегович, дякую за Ваше відношення до пацієнтів і за професійно виконану роботу! Всім раджу!
Сергій
Візитом я залишився задоволений, лікар хоч і молодий, але знає свою справу, приємний, обізнаний. Хочу порадити його пацієнтам.
8,4
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
м.Чернігівська14 3 м.Дарниця26 4
Смарт Медикал на Черниговской — это медицинский центр современного уровня, который является частью широкой сети клиник с более, чем 62 направлениями работы в сфере предоставления лечебно-диагностических услуг. Штат сотрудников представлен квалифицированными специалистами, которые прошли стажировку за границей, являются участниками международных конференций,...
  • (Дітям) Ультразвукове дослідження (УЗД) головного мозку (Нейросонографія) 650
  • (Дітям) Розширена нейросонографія (нейросонографія + доплерографія судин дітям до року) 800
8,2
Київ вул. Хоткевича, 12
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" на Хоткевича займається діагностикою та терапією по 14 медичних напрямках. Співробітники медцентру — 20 спеціалістів вищої та першої категорій, для консультації запрошуються професори, кандидати медичних наук.
  • Нейросонографія 580
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Нейросонографія 580
Днепролаб
Київ вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна26 6 м.Чернігівська16 5 м.Дарниця3 1
Сучасний діагностичний центр на м. Дарниця "Дніпролаб" спеціалізується на проведенні високоточних ультразвукових та ендоскопічних досліджень, дуплексному скануванні організму. Спеціалісти даного закладу проводять більш ніж 500 видів діагностичних досліджень.
  • Нейросонографія новонароджених 430
Днепролаб
Київ вул. Петра Запорожця, 26 А , Воскресенка
м.Дарниця45 12 м.Чернігівська43 10
Діагностична лабораторія "Дніпролаб" на Запорожця спеціалізується на наданні широкого переліку лабораторних аналізів для пацієнтів будь-якого віку. Це один з декількох філій національної мережі лабораторій.
  • Нейросонографія новонароджених 430
Київ пр-т Маяковського, 18 А , Троєщина
м.Чернігівська1 час 11 мин 10 м.Дарниця1 час 26 мин 15
Персомед на Маяковського — це сучасний медичний центр з персональним підходом до кожного клієнта. Надаються послуги в області гастроентерології, пульмонології, дієтології, дерматології, мамології, педіатрії, терапії та ін. напрямків. З метою діагностики застосовується відеоендоскопія, УЗД, лабораторна діагностика.
  • Нейросонографія у дітей до року 550