УЗД для вагітних в Харкові (метро Холодна гора)

УЗД для вагітних 180 грн.
УЗД для вагітних 200 грн.
УЗД для вагітних 150 грн.
УЗД для вагітних 200 грн.
УЗД для вагітних 100 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Екатерина
Приятный и отзывчивый персонал. Хорошее оборудование и отличные специалисты. Наблюдаемся всей семьей
Василь
В нашого діда був інсульт. Не дуже сильний, але розмовляти став погано. Звісно, у лікарні його прокапали, давали уколи, але мова знов стала більш меньш зрозумілою тільки після звернення в РМЦ, а ще тиск прийшов у норму. Не дуже вдавався в деталі лікування, був важливий саме результат, а він мене повністю влаштовує.
Андрей
За всех сказать не могу, но невролог здесь точно профессионал с большой буквы. На первом же приеме выявил причину головных болей и головокружений, не экспериментируя с таблетками сразу назначил реально эффектвные препараты с минимальными побочками и все прошло. Если у кого-то подобные проблемы, очень советую записаться в этот центр.
Владимир Шелест
Приятный и быстрый сервис
Александр
Конечно лучше не болеть, но если вдруг что-то случится со здоровьем, я знаю куда обращусь в первую очередь, это Харьковский Региональный Медицинский Центр. Мне хватило даже того небольшого количества посещений его, чтоб я понял что здесь работают опытные врачи.
Анжела
Все великолепно!
5,2
Харків вул. Полтавський шлях, 152
м.Холодна гора3 2 м.Південний вокзал27 10
"Регіональний медичний центр" - це багатопрофільний лікувально-діагностичний комплекс, де працюють лікарі, які мають наукові ступені, вищу та першу кваліфікаційні категорії, використовують інноваційні підходи з дотриманням міжнародних норм і стандартів.