Сторінка 3. УЗД жовчного міхура у Дніпрі

Знайдено 34 клініки

Сб Нед Цілодобово
Угленко виктория
Очень довольна .Врач Тутуров ,отличный специалист, знаток своего дела.
Виталий
Третья клиника, в которой я был. Все понравилось, относятся как к человеку, деньги не дерут ни за что. Остановлюсь на этом варианте.
Марианна
Квалифицированный специалист, тщательный приём, осмотр, подход к детям.
Олена
Мені сподобалося! Видно, що людина професіонал у своїй справі! Вона мені розжувала все так детально, що питань не залишилось. Зазвичай, лікарі або мовчать, або вмикають не зрозумілу термінологію. Я була і в інших лорів, є з чим порівняти.
Вероніка
Відмінний лікар! Все докладно розповів, відповів на всі запитання з приводу самопочуття моєї дитини, приємний і ввічливий. Направив до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений, огляд. Неодмінно буду звертатися ще!
Віта
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, цілком компетентний. Вказала на можливі проблеми. Розпочала призначений курс лікування, все допомагає. так що повністю задоволена! прийду ще! Рекомендую!
5,3
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарський
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.
Дніпро м. Нікополь, вул. Дружби, 2
МЦ "Ніко-Тонус" займається повним обстеженням, лікуванням і профілактикою різних захворювань в області флебологии, хірургії, кардіології, травматології, подології. Прийом здійснюють кваліфіковані фахівці, слідуючи європейським стандартам якості. Лікування підбирається з урахуванням загального стану пацієнта, після проведення комплексного обстеження....
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальна124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу...
Дніпро бул. Зоряний, 1
м.Вокзальна90 17 м.Метробудівників97 18
Філія медичного центру "Адастра" в Дніпрі була відкрита в 2014 році. Він поєднує центр діагностики та багатопрофільну клініку. В даному закладі можна отримати консультацію по 15 лікарськими спеціальностями. "Адастра" надає 1400 медичних послуг.
Дніпро пр-т Пушкіна, 77-Д (ріг вул. Робочої та пр-т Пушкіна)
м.Вокзальна17 5 м.Метробудівників17 3
Медичний центр "Біотек" - це послуги незалежної лабораторії та консультативний прийом лікарів вищої категорії з такими спеціалізаціями: гінекологія, ендокринологія, кардіологія, урологія, неврологія, інфекційні захворювання.
Дніпро вул. Гладкова, 29а
м.Вокзальна117 21
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" пропонує пацієнтам всебічну діагностику організму, консультативний прийом фахівців різних напрямків, лікування та профілактичні огляди.
3,7
Дніпро вул. Короленко, 8